Brodnicki Dom Kultury oraz Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz zapraszają na XIII edycję Miejskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

Ze względu na panującą pandemię po raz kolejny Przegląd Pieśni odbędzie się w formie on-line. Wspólnie możemy świętować i uczcić 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja.
Do udziału w Przeglądzie zapraszamy uczniów z brodnickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zachęcamy do śpiewania i nagrywania swoich wersji ulubionych pieśni patriotycznych.

Kwalifikacje do przeglądu odbywają się w formie on-line, w dwóch etapach: w pierwszym, powołane przez organizatorów jury dokona wstępnej oceny nadesłanych nagrań, a w drugim oceniani już będą wybrani wykonawcy, z których jury wyłoni laureatów. Ostateczne wyniki ogłosimy 3 maja 2021 r. na stronie bdk.brodnica.net oraz na fb/brodnickidomkultury. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie nagrania w formacie mp4 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i klauzulą RODO na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29 kwietnia 2021 r. Szczegółowe informacje, karta zgłoszeń oraz regulamin znaleźć można na stronie www.bdk.brodnica.net