Ostatnie dni zapisów na zwiedzanie atrakcji turystycznych Kujaw i Pomorza w ramach naszej dorocznej akcji „Poznaj region z przewodnikiem”, która odbędzie się 2 i 3 marca (sobota i niedziela) w 33 miejscowościach województwa.

W programie między innymi spacery z przewodnikami oraz zwiedzanie wystaw i muzeów. Zapisy na www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl . Rejestracja potrwa do piątku 1 marca do godz. 21.00. Są jeszcze miejsca, zapraszamy. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Usługi przewodników i wejścia do muzeów w ramach akcji będą bezpłatne lub za symboliczną złotówkę.
To już piąta odsłona naszej akcji, którą Urząd Marszałkowski organizuje wspólnie z regionalnym środowiskiem przewodników turystycznych. Wśród wielu ofert są nie tylko propozycje zwiedzania z przewodnikiem, ale i warsztaty muzealne, pokazy, wystawy i rajdy.
Wydarzenie odbędzie się w ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Obchody organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wojewódzki Samorząd Przewodników Turystycznych.
Sczegóły oraz lista miejscowości biorących udział w wydarzeniu pod linkiem

Źródło: Urząd Marszałkowski