Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają 17 kwietnia do Brodnicy na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych.

Najbliższe spotkanie w Mobilnym Punkcie Informacyjnym w Brodnicy, ul. Kamionka 18  sala nr 102- 17 kwietnia w godzinach 12.00 do 14.00.

- Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich,  m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności:
1.      Przedsiębiorców.
2.      Osoby fizyczne.
3.      Organizacje pozarządowe.
4.      Osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą.
5.      Przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego- informuje Janusz Kołodziejski z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 
Kontakt w przypadku dodatkowych pytań :
 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
86-300 Grudziądz
ul. Waryńskiego 4 
86-300 Grudziądz
tel. 56 62 15 883, 56 62 15 820, 797 304 124
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.miir.gov.pl
www.mojregion.eu
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
 
Godziny otwarcia Punktu:
poniedziałki, wtorki 7.30-17.30
środy, czwartki, piątki 7.30-15.30
 
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich jest koordynowana przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.
 
Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.
Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci- poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy