Zapraszamy do mobilnego  Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich. Najbliższe spotkanie w Brodnicy-25 maja .

Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych.

Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Spotkania przeznaczone są dla mieszkańców powiatów golubsko-dobrzyńskiego oraz brodnickiego.
 
Najbliższe spotkania w Brodnicy : 25.05.2016 r. godz. 12:00 - 14:30 w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Brodnicy, ul. Kamionka 18, sala nr 102.
 
Lokalny Punkt Informacyjny
Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu
 
Godziny otwarcia Punktu:
poniedziałki, wtorki 7.30-17.30
środy, czwartki, piątki 7.30-15.30
 
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju. Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.

Starostwo Powiatowe