Komitet Organizacyjny 47 Crossu Ostrzeszowskiego zaprasza miłośników biegów przełajowych  do Ostrzeszowa .

47 CROSS OSTRZESZOWSKI  odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2011 roku (niedziela) o godzinie 10:00, na stadionie im. Janusza Kusocińskiego (Ostrzeszów, ul. Kąpielowa 5) i  trasach do niego przylegających.  

Prawo startu w zawodach mają dzieci reprezentujące przedszkola i szkoły podstawowe, młodzież reprezentująca gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, zawodnicy klubów sportowych z kraju i zagranicy oraz nauczyciele i sportowcy niezrzeszeni, osoby niepełnosprawne będące członkami Stowarzyszenia „ Sprawni – Razem”.

ZGŁOSZENIE DO IMPREZY: na formularzach zamieszczonych na stronie organizatora : www.crossostrzeszowski.vel.pl w terminie do 12.04.2011 r. w formie elektronicznej na podany niżej adres Emil lub pisemnie na adres: (decyduje data stempla pocztowego na przesyłce, liście poleconym).Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy , ul. Gen Sikorskiego 19 , 63 – 500 Ostrzeszów Fax. 062 / 732 07 16 Emil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.