18 marca zapraszamy do KINOTEKI BRODNICA najmłodszych widzów!

Ze starszakami widzimy się w samo południe, w bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ, punkt 12:00 (tym razem baśń filmowa "KOPCIUSZEK"), a z maluszkami spotkamy się o godz. 14:00, w KINIE MALUCHA ("Masza i niedźwiedź, "Psi patrol", "Świnka Pepa" i inne bajeczki).

W bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ prezentujemy bajki pełnometrażowe, adresowane do dzieci w wieku szkolnym, a maluszków (od niemowlaka, do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA - w tym bloku proponujemy krótsze bajki, trwające nie dłużej, niż 10 min. jedna (czas trwania seansu nie przekracza 45 min.), dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach, na sali włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki dla maluszków, dla
których często jest to pierwsza wizyta w kinie.

"KOPCIUSZEK" (105 min.)
Zapraszamy do wspaniałego, pełnego piękna i magii świata Disney'a. Zobacz zrealizowaną z rozmachem klasyczną baśń w zupełnie nowym wydaniu i razem z Kopciuszkiem przeżyj zapierającą dech w piersiach przygodę.
Pogardzana przez złą macochę (Cate Blanchett) i przyrodnie siostry piękna Ella (Lily James) postanawia kierować się w życiu dobrocią serca i radą matki "Miej odwagę i bądź dobra". Pewnego dnia spotyka w lesie księcia (Richard Madden) i postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu. Spotkaj Dobrą Wróżkę (Helena Bonham Carter), wybierz się na uroczysty bal i przeżyj magiczne chwile, zanim zegar wybije północ!
ZWIASTUN - https://youtu.be/7hLMkokyLp0

Na wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA jest WSTĘP WOLNY.
INFORMACJE - 668 283 124


Brodnicki Dom Kultury