abler2016

We wrześniu czeka nas sporo filmowych atrakcji, w tym dwie polskie premiery oraz wyczekiwana przez wielu widzów "DUNKIERKA".

Ruszamy 3 września (ndz.) o godz. 12:00, kolejną częścią filmu animowanego o nieco zwariowanych wiewiórkach - zapraszamy do BDK całe rodziny, bo "SEANS Z MAMĄ I TATĄ" jest adresowany właśnie do Was!

16 września (sb.) gościmy KINO VISA - oprócz "DUNKIERKI" zobaczymy dwie polskie premiery - "TARAPATY", to familijny film przygodowy, adresowany do młodzieży, ze świetnymi rolami Piotra Głowackiego i Romy Gąsiorowskiej; "NA UKŁADY NIE MA RADY", to komedia obyczajowa z Katarzyną Glinką i Grzegorzem Małeckim, którą obejrzymy dzień po premierze (sprzedaż wkrótce - bilety wg cennika). Na dzieci czeka „GANG WIEWIÓRA 2”.

22 września (ptk), o 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z krótkometrażową fabułą, dokumentem i klipami stworzonymi przez filmowców, związanych z województwem kujawsko-pomorskim. Po raz drugi zagości u nas MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY TOFIFEST, z Przeglądem "Filmy z serca Polski".

28 września (czw.), o 18:00 spotykamy się tylko z paniami w "KINIE KOBIET" - babski wieczór urozmaici film z pewnym rozśpiewanym, hollywoodzkim przystojniakiem, a żeby panowie nie poczuli się dyskryminowani, to 29 września (ptk), również o 18:00, zapraszamy na "KINO MOCNE", a w nim....naprawdę mocny film:-)

INFO O SEANSACH pod nr tel 56 649 84 10 lub 56 498 21 42

BDK