Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domeny/brodnica/templates/jm-hot-news-ef4/html/modules.php:43) in /domeny/brodnica/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 192
Gala Międzynarodowego Lata Artystycznego w Rytych Błotach | Brodnica - nasze miasto

5 LIPCA ZAPRASZAMY DO RYTYCH BŁOT, NA WIELKĄ GALĘ, WIEŃCZĄCĄ MIĘDZYNARODOWE LATO ARTYSTYCZNE 2019.

W Ośrodku Wypoczynkowym „Ryte Błota”, na warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez Brodnicki Dom Kultury po raz kolejny spotkały się dzieci i młodzież z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Wydarzenie to ma charakter kulturalno-edukacyjny, promując w sposób bezpośredni szeroko pojętą twórczość artystyczną - sztukę cyrkową, malarstwo, muzykę i taniec. Fachowa opieka i prowadzenie zajęć, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Uczestnicy spędzają czas w sposób kreatywny i twórczy, czerpiąc mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, jak i odkrywania swoich talentów i zdolności.

Na Gali wystąpią: Grupa Cyrkowa"BeDeKus", Grupa Cyrkowa "HECA" z Lipinek, Cyrk "ARLEKIN" z Ukrainy oraz Circus Schatzinsel.
Organizatorem Międzynarodowego Lata Artystycznego 2019 jest Brodnicki Dom Kultury.
Projekt dofinansowany przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży oraz Circus Schatzinsel.

WSTĘP WOLNY!

Info.: BDK