24 LUTEGO, W OSCAROWĄ NOC, O GODZ. 17:30, ZAPRASZAMY DO BDK na seanse KINA VISA!


Zobacz z nami faworytów do Oscarów, w noc rozdania tych najważniejszych nagród filmowych na świecie! Obejrzyj z nami 3 filmy nominowane do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej (wymienione w kolejności wyświetlania):

"ZIMNA WOJNA" - 3 nominacje do Oscara!
Zwiastun: https://youtu.be/UJzdbU_pT58
„Zimna wojna” opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

„GREEN BOOK” - 5 nominacji do Oscara!
Zwiastun: https://youtu.be/NPynAeE5pUQ
LAUREAT PONAD 20 NAGRÓD PUBLICZNOŚCI, ZDOBYWCA 3 ZŁOTYCH GLOBÓW I 5 NOMINACJI DO OSCARA!!!
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w...drodze. Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

„VICE” - 8 nominacji do Oscara!
Zwiastun: https://youtu.be/ENIo3-lwT0Q

CENA BILETU: 33 zł bilet normalny (24,75 zł przy płatności kartą Visa), 30 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
BILETY ONLINE - https://ekobilet.pl/…/maraton-oscaro…/337965-bilety-na-film…#
TELEFONICZNA REZERWACJA BILETÓW - (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku,
w godz. 10:00-15:00.Brodnicki Dom Kultury