abler2016

17 i 25 SIERPNIA 2017 Brodnicki Dom Kultury oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają wszystkich melomanów na bezpłatne koncerty towarzyskie, w ramach projektu "WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ W BACHOTKU", który ma na celu promowanie zdolnej młodzieży, pochodzącej z województwa kujawsko-pomorskiego, na co dzień uczęszczającej do szkół muzycznych w klasie skrzypiec, altówki i wiolonczeli.

17 SIERPNIA, O GODZ. 17:00 zapraszamy do BDK na koncert w wykonaniu pedagogów, prowadzących w Bachotku warsztaty instrumentalne, a 25 SIERPNIA, O GODZ. 17:00 wystąpi Dziecięca i Młodzieżowa Orkiestra Wakacyjna, złożona z uczestników warsztatów.

Pomorskie Towarzystwo Muzyczne reaktywowane w listopadzie 2012 roku stanowi kontynuację działalności założonego w 1921 roku jednego z najważniejszych stowarzyszeń w naszym regionie. Nawiązuje do jego tradycji oraz form działalności. Najważniejszym jego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury muzycznej i edukacji artystycznej w regionie oraz ich promocja w Polsce i Europie.BDK

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież