Maciej Zieliński z Brodnicy wystąpił w popularnym programie 'Must be the music'. Zwolennicy jego talentu angażują się w głosowanie na Maćka i zapraszają wszystkich do oddawania głosów.

Maciej Zieliński absolwent I LO i uczestnik pracowni wokalnej BDK w Brodnicy zaprezentował się   przed jurorami 'Must be the music'. Jak informują przyjaciele Maćka,  na tyle brawurowo wykonał utwór 'Belle', z musicalu 'Dzwonnik z Notre Dame', że otrzymał od  jury 4 x TAK. "Widać, że to kochasz, gdybyś nie kochał, to byś tak nie zaśpiewał" - powiedziała Kora. Dalsze losy Macieja zależą teraz od internautów, którzy swoimi głosami zadecydują czy młody wykonawca przejdzie dalej.

Szczegóły głosowania:
- Każdego dnia można oddać 10 głosów. Głosowanie kończy się około godziny 12 w czwartek (17. 10.2013), więc mamy 5 dni na głosowanie, stąd jedna osoba może oddać w sumie 50 głosów. Póki co prowadzi zespół, który zebrał 21 580 głosów. Uwaga: należy wysłuchać utworu za każdym razem do końca, bo dopiero wówczas pojawia się możliwość głosowania- informuje Tomasz Piotrowski .

Na portalu „Facebook” utworzono także wydarzenie, które codziennie przypominać będzie nam o głosowaniu, i w którym bliższe szczegóły głosowania.
https://www.facebook.com/events/558991830816565/?ref=notif&notif_t=plan_user_joined

Liczy się każdy głos, szczegóły na stronie: https:
https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/524ecbfbfe4cde00a4000013 gdzie można obejrzeć odcinek z występem Macieja, wyemitowany przez TV Polsat 6 października 2013 r.

Starostwo Powiatowe