Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domeny/brodnica/templates/jm-hot-news-ef4/html/modules.php:43) in /domeny/brodnica/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 192
Bezpieczny Weekend - Boże Ciało | Brodnica - nasze miasto

Brodniccy policjanci od dzisiaj (19.06.) prowadzą wzmożone działania pod nazwą „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”. Akcja potrwa aż do niedzieli. To kolejny długi weekend w tym roku, kiedy policjanci będą prowadzić wzmożone kontrole w ruchu drogowym.


Dzisiaj 19 czerwca  policjanci rozpoczynają działania „Bezpieczny weekend- Boże ciało”. O bezpieczeństwo podróżnych będzie więc dbać większa niż zwykle liczba policjantów. Funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę nie tylko na kierujących pojazdami, ale także motocyklami przekraczającymi dopuszczalną prędkość. Zbliżający się czas, to okres wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci proszą o rozsądek i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Zachowanie szczególnej ostrożności podczas procesji Bożego Ciała. Funkcjonariusze, podczas długiego weekendu, będą reagowali na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym.

Wyjeżdżając na długi weekend, należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swoich mieszkań. Poproś członków rodziny, sąsiadów by doglądali Twoje mieszkanie, poproś o odbieranie korespondencji ze skrzynek pocztowych – zapchana skrzynka jest dowodem dłuższej nieobecności właściciela mieszkania. Poinformuj zaufanych sąsiadów o terminie powrotu z wypoczynku, wszystkie podejrzane hałasy dochodzące z naszego mieszkania przed tą datą będą dla nich sygnałem alarmowym.

Przed wyjazdem sprawdź bardzo dokładnie wszystkie drzwi i okna, zakręć gaz i zawór z wodą. Opiekunom twojego mieszkania pozostaw numer telefonu komórkowego pod który będą mogli skontaktować się z Tobą w razie nagłej, nieprzewidzianej potrzeby.KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież