abler2016

W minioną sobotę na Jeziorze Popek odbyły się VI Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło 11 policjantów. Nagrodę główną za zajęcie I-ego miejsca zdobył asp.szt. Tomasz Wasielewski. Zaraz za nim na podium stanął sierż.szt. Piotr Przybyłowski, a trzecie miejsce  zdobył st.asp. Marian Auguściński.


Brodniccy funkcjonariusze, spotkali się w minioną sobotę (15.05.)  nad Jeziorem Popek, aby wziąć udział w rywalizacji w VI Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Zawody otwarte zostały o świcie przez Starostę Brodnickiego i trwały przez 6 godzin. W samo południe sędzia główny Rytka Marek zakończył bój policjantów o największą rybę. Podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego.

Pierwsze miejsce zajął asp.szt. Tomasz Wasielewski, zaraz za nim na podium znalazł się sierż.szt. Piotr Przybyłowski, a trzecie  miejsce przypadło st.asp. Marianowi Auguścińskiemu. Nagrodę dodatkową za największego okonia oraz szczupaka zdobył sierż.szt. Łukasz Kaniecki.

Łącznie policjanci złowili 37 szczupaków. Wszystkie ryby powróciły do jeziora. Zwycięzcom zawodów w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy nagrody wręczył pełniący obowiązki naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Krzysztof Miłek oraz w imieniu Starosty Brodnickiego Przewodniczący Rady Powiatu-Pan Roman Pytlasiński. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pomoc w organizacji zawodów, serdecznie dziękujemy Staroście Brodnickiemu, Burmistrzowi Brodnicy, Urzędowi Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, Urzędom gmin Brzozie, Zbiczno, i Bobrowo,  NSZZ Policjantów,  właścicielowi jeziora Panu Kazimierzowi Łęgowskiemu, Panu Pawłowi Grzecznik oraz sędziemu zawodów Panu Markowi Rytka i wszystkim, którzy dołożyli starań aby zawody te, odbyły się we wspaniałej sportowej atmosferze.KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież