abler2016

Brodniccy policjanci przy współpracy   z funkcjonariuszami Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Torunia, zabezpieczyli 2 automaty do gier. Niezarejestowane maszyny, służące do nielegalnych gier hazardowych, ujawnione zostały w jednym z lokali znajdującym się w centrum miasta.

Policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Torunia, przeprowadzili działania na terenie powiatu brodnickiego, mające na celu ujawnienie organizowania nielegalnych gier hazardowych. We wtorek   (03.04.), funkcjonariusze weszli do jednego z lokali znajdującego się w centrum  Brodnicy. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli dwie nielegalne maszyny. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez funkcjonariuszy Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu.

Od 1 kwietnia br. weszły w życie   zmiany w ustawie o grach hazardowych. Nowelizacja ustawy zakazuje posiadania automatów do gier (poza wyjątkami wskazanymi w ustawie). Przestępstwo posiadania nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie.

KPP Brodnica

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież