W środę, w Urzędzie Miasta Brodnica  odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu zakupionego z funduszy pochodzących z Urzędu Miasta. Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy, odebrał z rąk Burmistrza Jarosława Radacz, nowy AlcoBlow, który ma ułatwić i przyspieszyć pracę brodnickich policjantów.


Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz zaprosił Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy, na spotkanie w swoim gabinecie , podczas którego podarował brodnickiej Policji nowy sprzęt w postaci urządzenia do pomiaru alkoholu w organizmie. Nowy AlcoBlow policjanci będą używać w codziennej służbie, w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie nietrzeźwych kierowców. Burmistrz podkreślał, że w miarę możliwości będzie wspierał Policję w jej działaniach.

Podarowane przedmioty odebrał Komendant mł. insp. Mariusz Lewandowski  dziękując przy okazji za pomoc i wsparcie finansowe Policji. Komendant zapewnił, że otrzymane sprzęt posłuży policjantom w codziennej służbie w  celu zapewnienia i zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

Źródło: KPP Brodnica