REKLAMA

Galeria
Wilga
abler2016

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku Zarząd Zlewni Wisły Kujawskiej z/s w Toruniu dokonał przeglądu Drwęcy.  Zlikwidowano zatory na rzece . Wg raportu Drwęca  jest drożna, można rozpoczynać spływy.

Do naszego szpitala docierają sygnały, że przedstawiciel pewnej firmy, który twierdzi, że ma pełnomocnictwo szpitala, telefonicznie namawia do przekazania pieniędzy na zorganizowanie Dnia Dziecka w naszym szpitalu.

23 maja 2017 r. o godz. 15.30 w Zakładzie Aktywności Zawodowej, przy ul. Kamionka 24 w Brodnicy odbędzie się XXXIV sesja Rady Powiatu w Brodnicy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brodnicy ostrzega przed kleszczami, które mogą być przyczyną poważnych powikłań zdrowotnych.

Starosta Brodnicki, Wójt Gminy Bobrowo oraz Zespół „ Złoty krąg” w Zgniłobłotach zapraszają w czerwcu  na IV Powiatowy Festyn Ludowy  „ Ocalić od zapomnienia”.

Miłośnicy astronomii i gwiazd w najbliższym czasie będą mogli obserwować na naszym niebie ciekawe zjawiska. Pracownicy astrobazy w Brodnicy zapraszają m.in. na obserwację nieba, gdy księżyc zakryje Oko Byka.

W Zespole Szkół Specjalnych w Brodnicy podpisano umowy z wykonawcami robót , przewidzianych w projekcie   “Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Brodnicy ul. Kochanowskiego 2”.

7 kwietnia 2017r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Brodnicy odbył się finał konkursu na plakat pt. „Twarzą w twarz z depresją”. Wręczono nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego.

Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych .