REKLAMA

Galeria
Wilga
abler2016

Do policyjnego aresztu w Brodnicy, trafił w czwartek (25.05.) 60-letni włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku  przez brodnickich policjantów. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów podczas plądrowania mieszkania, do którego się włamał. Podczas zatrzymania 60-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Wycieki płynów z silnika, niesprawny kierunkowskaz i stłuczone lusterko ujawnili w czwartek (25.05.) brodniccy policjanci w autobusie, który miał zawieźć  młodzież na wycieczkę do Trójmiasta. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu, kierowcę ukarali mandatem karnym i zakazali wyjazdu. Na miejsce podjechał sprawny autokar, którym młodzież ruszyła w podróż..

We wtorek (23.05.) na terenie powiatu brodnickiego przeprowadzono działania  pn. „Motocyklowy Patrol”. Działanie te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu, ograniczenie zdarzeń drogowych oraz kontrolowanie pojazdów,których kierowcy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego.

Do 2 lat pozbawienia wolności, grozi 26-letniemu kierowcy vectry, który w stanie nietrzeźwości uderzył w słup oświetleniowy .  Mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Samochód trafił na parking strzeżony a kierowca do policyjnego aresztu w Brodnicy. Dzisiaj usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa.

Brodniccy policjanci podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego z Torunia, zabezpieczyli w minionym tygodniu 360 automatów do gier. Niezarejestrowane maszyny, służące do nielegalnych gier hazardowych ukryte były w budynku gospodarczym w małej miejscowości pod Brodnicą.

Brodniccy kryminalni, zatrzymali w policyjnym areszcie 20-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, przy którym znaleźli środki odurzające i psychotropowe. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Brodniccy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 66-letniego mężczyznę, który w stanie nietrzeźwości spowodował kolizje drogową.  Mężczyzna po stłuczce, wsiadł na motorower i chciał odjeżdżać. Uniemożliwił mu to poszkodowany w zdarzeniu.

Do 2 lat pozbawienia wolności, grozi 22- letniemu mężczyźnie, zatrzymanemu wczoraj (16.05.) przez brodnickich policjantów. Mężczyzna kierował samochodem, mimo cofniętych uprawnień.

Do 2 lat pozbawienia wolności, grozi 25-letniemu motorowerzyście, który w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję drogową. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Od początku roku 2017 ruszył program „Dzielnicowy bliżej nas”. Głównym założeniem programu jest budowanie zaufania i ułatwienie kontaktu dzielnicowego z mieszkańcami. W ramach nowej koncepcji pracy dzielnicowych wprowadzono nowe kanały komunikacji z dzielnicowym, takie jak: