abler2016

Wakacje 2017 z BDK są już wspomnieniem. Z żalem zakończyliśmy trwające od 3 lipca półkolonie dla dzieci.

17 i 25 SIERPNIA 2017 Brodnicki Dom Kultury oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają wszystkich melomanów na bezpłatne koncerty towarzyskie, w ramach projektu "WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ W BACHOTKU", który ma na celu promowanie zdolnej młodzieży, pochodzącej z województwa kujawsko-pomorskiego, na co dzień uczęszczającej do szkół muzycznych w klasie skrzypiec, altówki i wiolonczeli.

Sensacyjny koncert w Brodnicy! Już 19 sierpnia na stadionie OSIR w Brodnicy wystąpi ZENEK MARTYNIUK z Przyjaciółmi

Podczas "Dni Brodnicy" 24 czerwca eksperci brodnickiego ZUS-u odpowiedzą na pytania i doradzą między innymi w kwestiach związanych z emeryturami.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, to narzędzie, które służy społeczeństwu do wskazywania miejsc wymagających interwencji Policji. W powiecie brodnickim, mieszkańcy wskazali policjantom już  ponad 230 miejsc,  które uważają za zagrożone.

POWIATOWE OBCHODY DNIA STRAŻAKA ORAZ ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE JEDNOSTEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH POWIATU BRODNICKIEGO

Planujecie wielkie wietrzenie szafy przed latem? A może szukacie ciekawych ubrań? Koniecznie zajrzyjcie 10 czerwca do Osiedlowego Ośrodka Kultury w Brodnicy (ul. Wyspiańskiego 10a).

Uczeń i nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Nowych Świerczynach na Gali laureatów konkursów przedmiotowych w Toruniu.