REKLAMA

Galeria
Wilga
abler2016

Inspektorat ZUS w Brodnicy zaprasza 29 maja  na Dzień otwarty dla osób z niepełnosprawnością, którego celem jest upowszechnienie informacji o prawach osób niepełnosprawnych.

Trochę to trwało, ale udało się - Brodnicki Dom Kultury ma nowy projektor i ekran, na którym będzie można wyświetlać wymarzone filmy!

Zapraszamy na III Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się 21 maja 2017 r. (niedziela) od godz. 11.00 przy ul. Podgórnej 65 w Brodnicy.

Zarząd Towarzystwa Rodziców Dzieci Specjalnej Troski oraz Rada Programowa Uniwersytetu Trzeciego Wieku  w Brodnicy realizuje, przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Wspólnie dla dobra" w Grudziądzu, projekt pt. "Kujawsko-pomorskie Uniwersytety III Wieku" finansowany w drodze konkursu ogłoszonego w dniu 28 października 2016 roku w ramach programu pod nazwą 'Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku" ustanowionego Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 października 2016 roku o ustanowieniu programu pod nazwą "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku".

1 CZERWCA, od godz. 11:00 do godz. 17:00, zapraszamy do BDK wszystkie dzieci!

Gala Szkoły Tańca House of Dance już w najbliższy piątek w BDK. Nie może Was zabraknąć!

W sobotę (13 maja) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zbicznie odbędzie się XIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Romantycznej. Początek imprezy o godz. 11.00.

5 MAJA, O GODZ. 19:00 BRODNICKI DOM KULTURY ZAPRASZA NA KONCERT CHARYTATYWNY DLA KASI NADOLSKIEJ, NA KTÓRYM WYSTĄPIĄ CHÓR MIEJSKI "CANTO GRAZIOSO" I PRZYJACIELE.

Pod takim hasłem w Szkole Podstawowej w Nowych Świerczynach po raz czwarty obchodzono Dzień Hobby i Talentów.