Brodnicki Dom Kultury podczas inauguracji roku artystycznego przeżył prawdziwe oblężenie. Największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia taneczne, wokalne i teatralne.
Poniżej GRAFIK ZAJĘĆ 2019/2020
Instruktor JOANNA NEHRING-ROSZKOWSKA:
*Pracownia wokalna BDK (zajęcia indywidualne)
Instruktor ANETA GIEMZA-BARTNICKA:
*Młodzieżowy Teatr „CBR’60”- poniedziałek, 16;00-18:00
*Teatrzyk dziecięcy „Nie z tej beczki” (klasy 3, 4, 5 SP) - wtorek, 16:30 -17:30,
*Teatrzyk dziecięcy „Nie z tej beczki” (klasy 6, 7, 8 SP) - środa,17:00-18:00,
*Koło recytatorskie „Sztuka mowy” (zajęcia indywidualne).
Instruktor KARINA RYBSZLEGER:
*Szkółka Tańca Nowoczesnego "Uniq Junior” (5-7 lat) - wtorek, 17:00-18:00;
*Zespół Tańca Nowoczesnego „Uniq” (8-12 lat) - wtorek, 18:00-19-00.
Instruktor MACIEJ ZAJDA:
*Brodnicka Grupa Taneczna „Good lock”:
gr. młodsza (6-12 lat) - środa, 17:00-18:00;
gr. starsza (13-19 lat) - środa, 18:00-19:30;
gr. zaawansowana - piątek, 15:00-18:00;
*ZUMBA®KIDS młodsi (3-5 lat) - wtorek i czwartek, 17:00-17:40;
*ZUMBA®KIDS starsi (6-12 lat) - poniedziałek, 17:00-18-00;
*Taniec aktywnego seniora (Stowarzyszenie „OD NOWA”) - wtorek, 18:00-19-00;
*PARTY FIT (zajęcia taneczne dla dorosłych) - wtorek, 19:15-20:15;
*Taniec ludowy (6-12 lat) - czwartek, 16:00-17:00.
Instruktor Magdalena Dobrosielska-Jankowska:
*Pracownia rysunku, malarstwa, ceramiki i małej formy rzeźbiarskiej (od lat 12) - wtorek, 15:30-17:00
Instruktor MARCIN SZYMIELEWICZ:
*Pracownia rysunku i malarstwa
grupa 6-8 lat - poniedziałek, 16:00-17:00;
grupa 10-12 lat - poniedziałek, 17:00-18:00.
Instruktor MATEUSZ GUTFELD:
*Grupa Cyrkowa"BeDeKus"
wtorek: 16:30-17:30 - gr. początkująca (MATEUSZ GUTFELD); 17:30-19:00 - gr. śr. zaawansowana (MATEUSZ GUTFELD, MATEUSZ ŁAZOWSKI); 19:00-20:00 - grupa ogniowa (MATEUSZ GUTFELD, MATEUSZ ŁAZOWSKI).
*Szkoła Tańca Współczesnego DARIA RUTKA:
poniedziałek, 18:00-18-45 (grupa 6-9 lat); czwartek, 16:00-17:00 (zajęcia z tańca ludowego, 6-12 lat); czwartek, 17:00-18:00 (grupa 8-11 lat); czwartek, 18:00-19:00 (grupa pow. 13 lat)
*Szkoła Tańca Towarzyskiego „J&K Drobotko”
dorośli, gr. początkująca - poniedziałek, 19:30-20:30
dorośli, gr. zaawansowana – 19:30-20:30
*Szkoła Tańca House of Dance MARKA TĘGOWSKIEGO:
zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa początkująca) - środa, piątek 16:00-17:00; zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa zaawansowana) - środa, piątek 17:00-18:00; jazz dla początkujących (7-10 lat) - środa, piątek 18:15-19:15.
*JOGA dla POCZĄTKUJĄCYCH - JOANNA LASKOWSKA: wtorek, 19:15-20:15; czwartek, 19:00-20:00.
*BRODNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN - trener ANITA MATURA: poniedziałek, 17:30-19:00 (sala "lustrzana").
*Kółko szachowe - opiekun Marcin Mackiewicz: poniedziałek, godz. 16:30.
*Miejski Chór „Canto Grazioso” - dyr. IWONA MROZIŃSKA: piątek 18:00-20:00.
*Miejska Orkiestra Dęta - kapelmistrz WOJCIECH SELIWIORSTOW: sobota 9:30-11:00
*Klub Brydżowy - opiekun KAZIMIERZ NAMYSŁ: poniedziałek, 17:30-22:00 (sala "biała")
*Klub Seniora „BRODNICZANKA” (opiekun Barbara Glinka): wtorek, 13:00-17:00
*Klub Seniora „ZIEMIA MICHAŁOWSKA” (opiekun Teresa Ostrowska): środa, 16:00-18:00
*Samodzielne Zakładowe Koło Emerytów i Rencistów „POLMO”: czwartek, 13:00-16:00
*Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, koło w Brodnicy: wtorek, 10-00-12:00, czwartek -10:00-12:00
Info. BDK