Czy dokonując zakupu produktów kosmetycznych sprawdzasz ich skład? Jeżeli jeszcze tego nie robisz, to zdecydowanie powinnaś to zmienić! Ostatecznie to od składników zależy, czy osiągniesz pożądane efekty.

Ze względu na to, że producenci wciąż konkurują między sobą w poszukiwaniu nowych rozwiązań, komponentów, możesz być naprawdę zaskoczona czytając skład niektórych kosmetyków. Dziś kilka słów o wyciągu ze śluzu ślimaka. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak! Ten cenny składnik znakomicie działa na urodę. Dlatego też, warto szukać go w produktach kosmetycznych.

Szeroka gama właściwości śluzu ślimaka

Godnym uwagi jest wielozadaniowy krem od firmy Elicina. Jego główny składnik stanowi wyciąg ze śluzu ślimaka, w którego skład wchodzą: alantoina, kolagen, kwas glikolowy oraz witaminy A,C i E. Preparat oferuje korzyści w postaci:

  • nawilżonej, uspokojonej, jędrnej i odmłodzonej skóry,

  • mniejszej widoczności blizn i rozstępów,

  • redukcji przebarwień i wyrównanego kolorytu skóry,

  • mniejszej tendencji do powstawania niedoskonałości na skórze.

Jak widać, krem ze ślimaka wyróżnia wielokierunkowe działanie. Ponadto, należy dodać, iż jest on hipoalergiczny i pozwala na naturalną regenerację skóry.

Śluz ze ślimaka znany na świecie

Nic w tym dziwnego, że kosmetyki ze śluzem ślimaków stają się coraz bardziej popularne, skoro oferują kompleks składników rewelacyjnie wpływających na kondycję skóry. Warto w tym miejscu dodać, że ślimaczy śluz jest ceniony także w innych krajach. Przykładem są Koreanki i Japonki, które oprócz kremów z tym składnikiem, korzystają także ze spa z żywymi mięczakami. Zabiegi polegają na tym, że ślimaki przemieszczają się po twarzy, masując ją i odżywiając.

Gdzie kupić? Wejdź - Krem ze ślimaka Elicina

Śluz ze ślimaka to nietypowy składnik. Warto jednak skorzystać z jego niesamowitych właściwości, zwłaszcza, że nie krzywdzimy przy tym ślimaków. Śluz pobierany jest bowiem ze śladów, które po sobie zostawiają. Systematyczne stosowanie produktów z tym składnikiem sprawia, że twarz staje się gładsza, bardziej nawilżona i pełna młodzieńczej witalności.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły