Pielęgnacji włosów nigdy nie można lekceważyć. Bez względu na wiek, porę roku i kondycję należy otoczyć je największą troską. Im dłużej są pozostawione same sobie tym trudniej będzie je odżywić i zregenerować.

To dlatego tak ważne jest by dbać o włosy, gdy jeszcze są zdrowe. Wiele osób błędnie twierdzi, że zdrowe włosy nie wymagają pielęgnacji i tym samym na własne życzenie doprowadzają je do osłabienia, a im bardziej są zniszczone, tym potrzebują profesjonalnych kosmetyków. Takie są produkty z serii Garnier Goodbye Damage, które pomogą Ci odżywić nawet całkowicie osłabioną fryzurę!

Kompleksowa pielęgnacja włosów

Zniszczone włosy nie zregenerują się tylko pod wpływem szamponu. Może on okazać się niewystarczający. Wówczas potrzebne są dodatkowe kosmetyki, a mianowicie - odżywka, maska, olejki, a nawet serum. Ważne jest, aby decydując się na mnogość kosmetyków, skupić się na jednej serii, by włosy były pielęgnowane pod innym kątem, ale tymi samymi składnikami odżywczymi. Poznaj serię kosmetyków marki Garnier - Goodbye Damage, w której znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne dla Twoich włosów!

  1. Szampon z wzmacniającą formułą Garnier Fructis Goodbye Damage. Podstawowym działaniem szamponu jest oczyszczenie włosów z zanieczyszczeń, jakie nagromadziły się na ich powierzchni w ciągu dnia codziennego oraz nadmiaru sebum odpowiedzialnego za przetłuszczenie i obciążenie włosów. Obok tych właściwości, szampon Garnier wpływa również na ogólne wzmocnienie każdego pasma od nasady, aż po same końcówki. Dzięki temu włosy są mocniejsze, twardsze, a końcówki nie rozdwajają się, mało tego te już rozdwojone zostają scalone. Fryzura pokryta jest blaskiem, a kolor promienieje świeżością. Szampon Goodbye Damage doskonale sprawdza się nawet podczas pielęgnacji włosów, które są w nienagannej kondycji, ale narażone na częste stosowanie suszarki, prostownicy czy też inne zabiegi pielęgnacyjne, które obok upiększania wykazują negatywny wpływ na włosy i je niszczą. 

  2. Odżywka wzmacniająca Garnier Fructis Goodbye Damage. Odżywka z tej serii to idealne uzupełnienie szamponu do włosów. Produkt zawiera w sobie Keraphyll i olejek z owocu amli, który działa na włosy odżywczo pod wieloma względami. Wzmacnia włosy, regeneruje i sprawia, że ‘naprawiają’ się od środka. Odżywka bowiem ma skoncentrowany skład, dzięki czemu składniki w niej zawarte docierają do wnętrza każdego pojedynczego włosa, odżywiając go od nasady aż po same końce.

  3. Maska głęboko odbudowująca do włosów zniszczonych Garnier Fructis Goodbye Damage. Produkt ten można stosować razem z odżywką. Wystarczy aplikować go do 3 razy w tygodniu, a w pozostałe dni odżywkę. Oba produkty mają bowiem zbliżony skład, jednak działają nieco inaczej. Maska wnika jeszcze głębiej niż odżywka i intensywniej regeneruje włos, gdyż jej skład jest bardziej skoncentrowany. Maska obok tego, że regeneruje to również nawilża, sprawia, że włos staje się miękki, sprężysty i zdrowy.

  4. Ekspresowa kuracja Garnier Fructis Goodbye Damage. To innowacyjny produkt, który jest połączeniem zarówno odżywki, jak i maski. Kosmetyk ten aplikuje się jak odżywkę, a jego działanie jest tak intensywne jak maski. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu!

  5. Cudowny olejek ochrona do 230⁰C Garnier Fructis Goodbye Damage. O włosy należy dbać nie tylko podczas ich mycia, ale również podczas upiększania. Ku temu właśnie przeznaczony jest ten olejek - jego celem jest ochrona włosów podczas suszenia ich i prostowania. Wystarczy, że spray zaaplikujesz na włosy tuż przed zabiegiem, a zawarty w nich olejek arganowy, sprawi, że włosy będą otoczone ochroną przed temperaturą nawet do 230ºC.