W dobie galopującej inflacji, sprawdzony dostawca narzędzi i akcesoriów do pielęgnacji może okazać się niezwykle cenny. Hurtownia kosmetyczna Akar to idealny partner na trudne czasy.

Hurtownia kosmetyczna Akar Olsztyn – doświadczenie i jakość

Hurtownia Kosmetyków Akar od 2012 roku obsługuje profesjonalne salony kosmetyczne, oferując najwyższą jakość rozwiązań przeznaczonych zarówno do manicure, jak i pedicure, a także wielu innych zabiegów. W ofercie dystrybutora znajdziesz: funkcjonalne frezy ceramiczne, kamienne i podologiczne uznanej i szanowanej marki Podomedical. Ponadto szeroką paletę produktów do domowego użytku, takich jak: cęgi, cążki, naklejki do paznokci, frezarki i wiele innych.

Dystrybutor AAA Saigon Nippers i Podomedical

Akar Olsztyn jest dostawcą wysokiej jakości narzędzi do maniciure i pediciure znanej marki AAA Saigon Nippers, która przez wiele salonów kosmetycznych uważana jest za totalny must have. Nic dziwnego, że wiele influencerek i kobiet prowadzących własne gabinety nie wyobraża sobie pracy i pielęgnacji bez tych produktów.

Ponadto w ofercie Akar Olsztyn znajdują się również produkty marki Podomedical!

Do zastosowania profesjonalnego i domowego

Narzędzia kosmetyczne oferowane przez Akar Olsztyn to najwyższy wymiar jakości, a co za nią idzie – wykonania, ergonomii, komfortu użytkowania i żywotności. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających klientek. Nie ma wątpliwości, że sprzęt idealnie sprawdzi się zarówno podczas profesjonalnych zabiegów, jak i domowego użytku.

Hurtownia kosmetyczna Akar Olsztyn – niezawodny dostawca na trudne czasy

Gwarancja narzędzi kosmetycznych w hurtowych cenach oraz wysoka jakość obsługi na każdym etapie składania zamówienia. Sprawdź ofertę Hurtowni Kosmetyków Akar i zamów funkcjonalne produkty do pielęgnacji dłoni i stóp na użytek domowy bądź do swojego salonu.

[ARTYKUŁ REKLAMOWY]

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawa autorskie do zdjęć i/lub treści