Ostatnie lata bez wątpienia należą do naturalnych kosmetyków. W Polsce rynek bio, eko, vege kosmetyków do twarzy rośnie w siłę. Jedną z popularnych marek jest Idun Minerals. Przyjrzyjmy się ich trwałości.

Jaką trwałość mają kolorowe, naturalne kosmetyki do twarzy? Czy makijaż utrzymuje się cały dzień?

Wychodząc o poranku, twarz wygląda promiennie. Oczy są idealnie podkreślone, a usta błyszczące. A jaki widok w lusterku kobieta zastaje po kilku godzinach? Z tym bywa różnie. Wiele kobiet poprawia makijaż w ciągu dnia, w końcu żadna nie chce wyglądać jak miś panda. Jednym z podstawowych atutów kosmetyków do twarzy jest ich trwałość.

Ostatnie lata bez wątpienia należą do naturalnych kosmetyków. W Polsce rynek bio, eko, vege kosmetyków do twarzy rośnie w siłę. Jedną z popularnych marek jest Idun Minerals. Przyjrzyjmy się ich trwałości.

Nr 1 podkład- naturalne kosmetyki w postaci fluidu

Ciężkie, mocno kryjące, nienaturalne podkłady w formie fluidu nie są ani modne, ani gustowne. Wiele z nich nie tylko zatyka pory, ale z biegiem godzin poranny efekt pozostaje wspomnieniem. Obecnie kobiety odchodzą od ciężkiego makijażu na co dzień. Dziś liczy się lekkość, promienność, naturalny look. Czy kolorowe, naturalne kosmetyki do twarzy to zapewniają?

Wywołując do tablicy wspomniane kosmetyki Idun Minerals, to mają w swojej ofercie bogaty wybór podkładów w formie fluidów. Imponujący wybór odcieni. Podkłady kryjące i rozświetlające. Są na bazie naturalnych składników. Przeznaczone również do cery wrażliwej. Mają działanie pielęgnacyjne. Brzmi dobrze, jednak jak wyglądamy po kilku godzinach od nałożenia? Z opinii kobiet, które można znaleźć w sieci wynika, że kosmetyki do twarzy tej marki u większości się sprawdzają. Podkłady dobrze kryją niedoskonałości, odżywiają skórę, są bardzo wydajne.

Nr 2 tusz do rzęs- kosmetyki Idun Minerals

Tusz do rzęs to drugi z podstawowych kosmetyków w toaletkach wielu pań. Jego trwałość ma kluczowy wpływ na wygląd kobiety i jej samopoczucie. Marka Idun Minerals ma w swojej ofercie kilka rodzajów maskary. W tym wodoodporną, wydłużającą rzęsy i pogrubiającą.

Kosmetyki bio i eko, dzięki swoim właściwościom mogą być bardziej trwałe niż tradycyjne. Podobnie jest z tuszami do rzęs. Specjalnie opracowane formuły nie tylko mają na celu wydłużenie trwałości maskary, ale też zapewnienie pielęgnacji rzęsom. Tusze do rzęs Idun Minerals mają dobre opinie, spoglądając na wystawione oceny w wyszukiwarce. Średnio oceniane są na 3,5 do 4 gwiazdek. Można znaleźć również takie, które są bliskie najwyższej piątki.

Nr 3 cienie do powiek- eko palety

Bez względu na to, czy są używane na co dzień, czy na ważne wyjścia, to jedną z największych zalet dobrych cieni do powiek jest ich trwałość. Jak na tym polu spisują się cienie z naklejką eko?

I w tym obszarze naturalne może być lepsze od pozostałych. Naturalne cienie do powiek Idun Minerals, na bazie ultra oczyszczonych minerałów, wykazują się dużą trwałością. Do tego do wyboru  kolory delikatne i bardzo soczyste. Dużą zaletą jest możliwość używania ich przez osoby ze skórą wrażliwą.

Zaletą kolorowych, naturalnych kosmetyków do twarzy są ich właściwości. Oparte na potwierdzonym działaniu naturalnych składników. Poza tym są idealne dla wszystkich kobiet, bez względu na rodzaj skóry, wiek oraz preferencje, co do makijażu.

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawa autorskie do zdjęć i/lub treści