Zastanawiasz się nad zastosowaniem lakierów hybrydowych, jednak nie wiesz, jakiego efektu możesz się spodziewać? W dzisiejszym artykule dowiesz się, dlaczego warto ich używać i jakie mają zalety. Koniecznie przeczytaj, aby rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.

Lakiery hybrydowe – dlaczego są tak uwielbiane?

Czym jest lakier hybrydowy? To polimerowy lakier do paznokci, który utrwala się na płytkach za pomocą specjalnej lampy UV lub LED. Najpierw należy zrobić odpowiedni manicure, a następnie użyć specjalnej bazy i utwardzić ją w lampie. Potem można pokryć paznokcie kolorową emulsją i nałożyć top, w międzyczasie każdą nałożoną warstwę ponownie utwardzić.

Lakiery hybrydowe różnią się od zwykłych nie tylko sposobem nakładania, ale też trwałością. Pigment w nich zawarty jest intensywny i utrzymuje się na paznokciach nawet do 3-4 tygodni. Jeśli poszukujesz sprawdzonych lakierów do wykonania hybrydowego manicure, koniecznie sprawdź ofertę sklepu NIKO Professional. W ofercie znajdziesz znane marki, takie jak Semilac, Hi Hybrid, Neo Nail czy Charbonne.

Jaki efekt uzyskasz na paznokciach, stosując lakiery hybrydowe?

Chcesz przerzucić się na lakiery hybrydowe? To świetna decyzja. Dlaczego? Ponieważ efekt, jaki otrzymasz, malując nimi paznokcie, sprawi, że będziesz wprost zachwycona!

Twarde i mocne paznokcie

Dzięki hybrydowemu manicure Twoje paznokcie zyskają na twardości. Jeśli do tej pory były cienkie i giętkie, po wykonaniu hybryd staną się mocne. Nie będą tak łamliwe i kruche. Nowoczesna formuła tego lakieru sprawia, że każda warstwa nadaje mu twardości, tym samym pozostawiając je naturalnie giętkie i elastyczne.

Efekt utrzymujący się przez kilka tygodni

Barwy lakierów hybrydowych są bardzo intensywne i napigmentowane. Dzięki temu nie tracą swojego uroku przez wiele dni po ich nałożeniu. Co więcej, specjalny top zabezpiecza płytkę przed odpryskami. To sprawia, że kolor bez żadnych uszczerbków pozostaje na paznokciach nawet przez kilka tygodni. Aby naruszyć kolorowy manicure, trzeba po prostu ściągnąć całą hybrydę. Możesz więc jechać na dwa tygodnie wakacji bez obaw, że w tym czasie będziesz musiała poprawiać paznokcie.

Zapuść paznokcie z hybrydą!

Jeśli Twoją udręką są wiecznie krótkie paznokcie, lakiery hybrydowe pomogą Ci je zapuścić. Dzięki temu, że ich płytka jest nie do naruszenia przez kilka tygodni, mogą swobodnie rosnąć. Jeśli będziesz chciała utrzymać ten efekt, przy najbliższym ściągnięciu hybrydy skróć je delikatnie – to sprawi, że będą lepiej rosły i nie będą się łamać pod lakierem.