Pieluszki tetrowe to niezbędnik każdego maluszka i jego Mamy. Już od pierwszych dni życia pieluszki tetrowe są niezastąpione w codziennej pielęgnacji i funkcjonowaniu.

Zastosowanie pieluszek podczas pielęgnacji noworodka

Uniwersalność zastosowania pieluszki tetrowej jest nieograniczona. Służyć może ona jako ściereczka, pieluszka, śliniaczek czy cieniutkie letnie okrycie podczas upalnych dni. Pieluszka tetrowa może stać się też pierwszą ulubioną przytulanką twojego maluszka. Pieluszki tetrowe niegdyś służyły do pieluchowania niemowląt i choć straciły na popularności w tej kategorii na rzecz pieluszek jednorazowych to żadna z mam nie wyobraża sobie zwykłych codziennych czynności pielęgnacyjnych bez pieluszek tetrowych.

Jakość pieluszek

Pieluszki tetrowe wykonane z delikatnej przędzy bawełnianej sprawiają, że przy ulewaniu czy późniejszym korzystaniu z butelki czy kubeczka znakomicie wchłaniają wilgoć, co zapewnia komfort i wygodę zarówno dziecku jak i jego mamie. Pieluszki tetrowe choć wykonane z delikatnej przędzy są niezwykle trwałe. Wielokrotne pranie i suszenie pieluszek tetrowych nie pogarsza ich jakości, stąd też ich ogromna popularność. Pieluszki tetrowe szyte przez polskich producentów i dostępne na abc-bobasa.pl to certyfikowana jakość tych produktów.

Rozmiary oraz kolorystyka pieluch

Pieluszki tetrowe dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością możesz odpowiednio dopasować je do potrzeb twojego dziecka. Pieluszki tetrowe proponowane w abc-bobasa.pl to bajeczne kolory i wzory, dzięki którym zwykły kawałek materiału może stać się pierwszą zabawką twojego dziecka czy pomoże mu się uspokoić podczas stresującej wizyty u lekarza. Białe lub kolorowe, w gwiazdki, kółeczka czy postaci zwierzątek przyciągają wzrok dziecka i pozytywnie wpływają na jego rozwój. Ogromny wybór nadrukowanych kształtów i kolorów sprawia, że z pewnością każda mama dopasuje pieluszki tetrowe do wiodącego koloru wyprawki niemowlęcej. Aby zobaczyć najnowsze wzory pieluch warto wejść na stronę: https://abc-bobasa.pl/tetrowe-91

Pieluszki tetrowe stają się z czasem niezastąpionym elementem w funkcjonowaniu twojego dziecka. Maluszek zasypia z nią, bawi się i rozwija. Pieluszki tetrowe to must have każdej wyprawki.