artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Catering dietetyczny: jak skorzystać z kalkulatora BMI?

Co wybrać? Przeczytałaś wiele recenzji na temat podmiotów z tej branży? Najprawdopodobniej zamówisz catering dietetyczny od GreenBox? To dobra decyzja! Nasza firma cateringowa nie zawodzi bowiem swoich klientów. Oferowane usługi są skuteczne. M.in. dlatego, bo pomagamy wybrać odpowiednie diety pudełkowe. W jaki sposób? Z czego mogą skorzystać zainteresowane osoby?

Wejdź na stronę internetową https://green-box.pl/kalkulator-bmi/. To pierwszy krok do tego, aby została wybrana odpowiednia dieta pudełkowa. Nasza firma GreenBox oferuje rozmaite cateringi. Dlatego warto krok po kroku skorzystać z rekomendowanych narzędzi. Kalkulator BMI pomaga szybko obliczyć Body Mass Index. Ten „indeks masy ciała” poinformuje Cię, czy Twoja waga jest odpowiednia do wzrostu. Co ciekawe, ten wskaźnik jest znany już od blisko 200 lat (od 1832 roku). Za pomysłodawcę BMI uważa się zaś belgijskiego naukowca Adolfa Queteleta.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z Kalkulatora BMI? To bardzo proste. Wystarczy jedynie podać wzrost i wagę (nie musisz wpisywać jednostek, tylko same liczby). Potem kliknij w znajdujący się poniżej zielony przycisk „Oblicz”. System poinformuje Cię, czy wszystko jest ok. Jeśli nie (np. może pojawić się informacja „I stopień otyłości”), to należy szczególne zastanowić się nad wyborem odpowiedniego cateringu dietetycznego.

Dieta pudełkowa a kaloryczność. Dlaczego ma to tak duże znaczenie?

Oferujemy uniwersalny catering Brodnica. Np. sama tylko Dieta Ekonomiczna jest dostępna w kilku rozmaitych wariantach. To 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal lub 2000 kcal. Nie można zdecydować się np. na pierwszy lub drugi wariant bez dokładnej analizy. Musisz zatem wiedzieć, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na kalorię.

Użyj zatem drugiego kalkulatora, dzięki któremu to obliczysz. To narzędzie znajdziesz na stronie https://green-box.pl/kalkulator-zapotrzebowania-kalorycznego/. Korzystanie z niego także jest proste. Na początek musisz wybrać rodzaj aktywności (adekwatny do Ciebie). Rozwijana lista składa się z 5 opcji (od „bardzo małej aktywności” do „bardzo wysokiej aktywności”). Później wybierz płeć oraz wpisz wiek. Następnie po raz kolejny podaj wzrost i wagę. Obok znajduje się pole „Dodatkowo”. Możesz tam np. zaznaczyć takie opcje, jak „Chcę schudnąć”, czy „Chcę odżywiać się klasycznie” itp. Potem kliknij przycisk „Oblicz”. Jeśli to zrobisz, to po chwili dowiesz się, jakie jest Twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne. To jednak nie wszystkie informacje. Poza tym dowiesz się m.in. tego, jaka jest sugerowana dieta: właśnie pod kątem Twojej sytuacji. Co ciekawe, system podaje także, ile kalorii należy spożywać, aby schudnąć lub nabrać masy mięśniowej.

Co jeszcze zrobić, aby wybrać właściwy catering?

Ostatnim, ale równie ważnym, etapem jest skorzystanie z porady dietetycznej. Na szczęście w GreenBox takie konsultacje są w 100% bezpłatne. Jak zgłosić chęć skorzystania z tej opcji? Na stronie https://green-box.pl/dobierz-odpowiednia-diete/#konsultacja-dietetyczna podaj imię, nazwisko i swój adres mailowy. Następnie postaraj się dokładnie scharakteryzować swój przypadek. Napisz też, co chcesz uzyskać dzięki stosowaniu diet pudełkowych.

Nasi dietetycy zawsze bardzo pieczołowicie sprawdzają takie wiadomości. Na tej podstawie są sugerowane odpowiednie cateringi. Nie tylko pod kątem typu, ale także zakresu kalorycznego, średniego bilansu składników odżywczych oraz dziennej liczby posiłków.

Nasza oferta: co możesz zamówić?

Znając BMI, zapotrzebowanie kaloryczne oraz będąc po darmowej poradzie dietetycznej... można zdecydować się na złożenie zamówienia. Na skutek tego będziesz precyzyjnie wiedzieć, co pomoże Ci w Twojej obecnej sytuacji. Warto zauważyć, że oferowane diety pudełkowe są bardzo zróżnicowane (Dieta Wybór Menu, Dieta Sportowa, Dieta Wegetariańska, Dieta Wegetariańska + Ryby, Dieta Standard, Dieta Odchudzająca, Dieta Domowa, Dieta Ekonomiczna, Dieta Low IG, Dieta Low Carb, Dieta Keto, Dieta Office, Dieta Dash i Dieta Oczyszczająca), dlatego nie powinno się marginalizować żadnego z wyżej opisanych etapów.

Jeśli zdecydujesz się na GreenBox, to pomożemy Ci wybrać odpowiednią dietę pudełkową. Ty ją potem zamówisz i zaczniesz stosować. Dzięki temu będziesz coraz bliżej spełnienia swoich marzeń!

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki