artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Prezenty dla wyjątkowych osób na rozmaite okazje!

Każdy z nas może wymienić co najmniej kilka okazji w roku do świętowania. Nierzadko wiążą się one z otrzymaniem dużych prezentów lub drobnych upominków. Najbardziej cieszą nas takie prezenty, które wpisują się idealnie w nasze osobiste zainteresowania, hobby, pasje bądź odpowiadają na nasze obecne potrzeby. Sprawdź, co warto podarować osobom z konkretnymi zainteresowaniami!

 

Fanom żeglarstwa można śmiało podarować różne książki, figurki, statuetki czy vouchery na specjalne wydarzenia. Jeśli dana osoba bardzo mocno fascynuje się żeglugą, historia żeglarstwa zamknięta w dobrze wydanej książce z pewnością będzie spełnieniem marzeń. Dobrym pomysłem na prezent mogą okazać się również przedmioty nawiązujące do tego tematu, a więc kotwice, kompasy czy klepsydry z przesypującym się piaskiem!

Jakie upominki wybrać dla miłośników żeglugi?

Żeglarstwo to niesamowita dziedzina. Może stanowić sporą część czyjegoś życia, hobby, pasję. Możliwe, że ktoś interesuje się tematem morza i żeglugi od okresu dzieciństwa i nie może pozbyć się tej miłości ze swojego życia, a nawet nie chce.

 

Jeśli chcemy obdarować drobnym upominkiem osobę, która od lat fascynuje się żeglarstwem, można podarować takie prezenty, jak:

  • modele statków;
  • statuetki i figurki;
  • elegancki kompas;
  • luksusową piersiówkę;
  • dekoracyjne elementy na biurko;
  • otwieracz do butelek z symbolem żeglarskim;
  • morski obraz.

 

Wśród licznych propozycji, jakich nie brakuje na rynku, Twoją uwagę na pewno przykują eleganckie kompasy. Są to luksusowe, a jednocześnie praktyczne prezenty, które mają również znaczenie symboliczne. Kompasy często są metaforą obranego kierunku w życiu. Mogą okazać się rewelacyjnym upominkiem dla osób ceniących sobie odkrywanie nowych horyzontów.

Co wybrać dla fana sportu?

Fani sportu na pewno ucieszą się z vouchera na siłownię lub z biletów na zawody bądź mecze, w których uczestniczyć będą ich sportowi idole. Niejeden miłośnik piłki nożnej z pewnością będzie skakał z radości, udając się na mecz ulubionej drużyny. 

 

Dzieci, które chętnie uprawiają sport, na pewno będą zadowolone z różnorodnych pomocy, takich jak odpowiednie ubrania, obuwie, przyrządy. Jeśli dziecko poważnie myśli o dalszym trenowaniu konkretnej dyscypliny, strzałem w dziesiątkę będzie zapisanie go na odpowiednie zajęcia.  

Jaki prezent podarować miłośnikowi książek?

Osoby szczerze zainteresowane książkami powinny otrzymać w prezencie coś, co będzie nawiązywało do ich hobby. Mogą to być kolejne tomy ulubionej serii, wydania kolekcjonerskie, zakładki do książek, figurki ulubionych bohaterów, a nawet koszulki ze specjalnym książkowym nadrukiem. 

 

Dobrym pomysłem jest podarowanie karty upominkowej do księgarni, w której solenizant będzie mógł samodzielnie pobuszować wśród papierowych wydań nowszych, jak i starszych powieści. Jeśli jednak osoba czyta dużo i nie ma już gdzie pomieścić kolejnych książek, fantastycznym upominkiem może okazać się czytnik e-booków oraz dostęp do aplikacji pozwalającej na czytanie w ramach abonamentu oraz słuchanie audiobooków!

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki