SERWISY PRASOWE

Miasto i Powiat

Na Sygnale

Wiosenne sprzątanie ulic

Usunięcie z jezdni zanieczyszczeń, które nagromadziły się przez zimę, jest istotne dla estetyki naszego miasta, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa kierowców. Aby jak najdokładniej oczyścić powierzchnie, zamiatarki i zmywarki na niektórych ulicach pracują kilka razy....ale zdarza się, że nie są w stanie pracować w ogóle. Uniemożliwiają to zaparkowane jeden za drugim samochody, blokujące służbom dostęp do krawędzi jezdni. Apeluję więc do właścicieli aut, by mieli na uwadze poniższy grafik i w miarę możliwości usunęli swoje pojazdy z ulic - sprzątamy miasto dla wszystkich!


W pierwszej kolejności oczyszczone zostały ulice i place centrum oraz osiedle Gdynia. Harmonogram sprzątania kolejnych ulic:

* Osiedle Płyta Karbowska, Morskie Oko-> 17-21.03

* Osiedle Grunwald-> 22-24.03

* Osiedle Ustronie + Trasa Przemysłowa-> 25-28.03

* Osiedle Grażyny-> 29.03-01.04

* Osiedle Nowa Kolonia + Wyspiańskiego + Mieszka-> 03-04.04

* Osiedle Michałowo-> 05-07.04


Prace przy pozimowym oczyszczaniu miasta prowadzone będą w ciągu dnia oraz w porze nocnej. Mieszkańców proszę o wyrozumiałość - wolno poruszające się zamiatarki (ok 5 km/h) mogą być uciążliwe ze względu na hałas i powodować utrudnienia w ruchu.

Przedstawiony harmonogram może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych. (przymrozki, opady śniegu, deszczu).

Share This Post

Post Navigation

Leave a Reply

Post Tags

related Posts