SERWISY PRASOWE

Miasto i Powiat

Na Sygnale

Oddaj swój głos na „Zdrowy Samorząd”

Województwo Kujawsko - Pomorskie po raz piąty zostało nominowane do udziału w konkursie promującym inicjatywy prozdrowotne „Zdrowy Samorząd”. W ramach tegorocznego konkursu wpłynęło z całego kraju 90 programów zdrowotnych zgłoszonych przez gminy, powiaty i województwa. Spośród zgłoszeń wybrano 30 nominowanych samorządów.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Radę Konsultacyjną.

Doceniono realizację dwóch programów polityki zdrowotnej:

1. „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”.

2. „Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim” .


GMINA MIASTA BRODNICY bierze udział w realizacji i współfinansowaniu obu programów.

Dodatkową nagrodę otrzyma samorząd, który zbierze największą liczbę głosów wśród czytelników portali: RynekZdrowia.pl i PortalSamorzadowy.pl


Prosimy serdecznie o wspierający głos poprzez naciśnięcie POPIERAM (po wejściu w poniższy link):

https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/zdrowy-samorzad-2023,114/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie,3738/


Głosować można do 15 lutego br. do godziny 12.00.



Share This Post

Post Navigation

Leave a Reply

Post Tags

related Posts