SERWISY PRASOWE

Miasto i Powiat

Na Sygnale

Zatrzymał się na przydrożnym drzewie

Kierując samochodem uderzył w drzewo. Kierowca pod wpływem alkoholu.


W sobotę (23.09.2023) do brodnickiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Wczasowej. 54-letni kierowca opla combo na łuku drogi zjechał na pobocze, uderzając w drzewo. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych, okazało się, że 54-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego sam przemieszczał się pojazdem, mężczyzna opuścił auto przy pomocy ratowników medycznych.

Policjanci skontrolowali trzeźwość kierującego, alkomat wykazał, że w organizmie ma 2,7 promila alkoholu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Share This Post

Post Navigation

Leave a Reply

Post Tags

related Posts