Tak naprawdę skorzystanie z pomocy detektywa, w dzisiejszych czasach nie jest już żadnym tematem tabu. W takim razie warto dowiedzieć się, na jaki zakres usług dokładnie możemy liczyć w życiu prywatnym i zawodowym.

Sprawy małżeńskie i rodzinne

 

Niestety, gdy jedno z małżonków zaczyna skupiać swoją uwagę na osobie trzeciej, małżeństwo ma bardzo małe szanse na przetrwanie. Zwykle wtedy oczywiście pojawiają się pewne podejrzenia, ale nadal nie są one w żaden sposób potwierdzone. Dlatego osoba, której zależy już na zakończeniu tego fikcyjnego związku, potrzebuje wsparcia w zebraniu cennych dowodów. Takie wsparcie może być oferowane właśnie przez profesjonalną Agencję Detektywistyczną.

 

Jedną z Agencji Detektywistycznych, która zajmuje się tego typu problemami, jest Pro-Tom - http://www.pro-tom.pl. W tym przypadku możemy liczyć przede wszystkim na rzetelne, jak i również skuteczne zebranie wszelkich dowodów. Oczywiście, jeżeli tylko nasze przypuszczenia na temat zdrady zostaną potwierdzone. W ten sposób możemy również prosić detektywa, by wraz z zebranymi dowodami wstawił się w sądzie jako świadek. Wtedy już nie ma mowy o tym, by małżeństwo rozpadło się na przykład za porozumieniem stron, lub z orzeczeniem winy nie po tej stronie co trzeba.

 

Podział majątku i opieka nad dziećmi

 

Jeżeli już dojdzie do rozpadu małżeństwa, trzeba liczyć się także z innymi konsekwencjami takiej decyzji. Do nich zalicza się przede wszystkim podział wspólnego majątku, a także ustalenie opieki nad dziećmi, jeżeli są one owocem małżeństwa.

Okazuje się, że mało małżeństw potrafi się rozstać z klasą i wzajemnym szacunkiem. Niestety zdecydowanie więcej osób chce za wszelką cenę pokazać, że wina zawsze leży po drugiej stronie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że najczęściej mamy do czynienia z różnymi nieuczciwymi zagrywkami, a także sytuacjami, w której jednak strona jest niesprawiedliwie poszkodowana.

W takich i wielu podobnych okolicznościach, znowu możemy liczyć na wsparcie ze strony Agencji Detektywistycznej. Dlatego, jeżeli tylko widzimy, że nie radzimy sobie w żaden sposób z nieuczciwym byłym małżonkiem, trzeba poprosić detektywów o zebranie konkretnych danych, które pozwolą na pokazanie prawdy.

 

Detektywi w przestrzeni zawodowej

 

Pewnie zadajesz sobie jeszcze pytanie, jaką w takim razie może odgrywać rolę detektyw, jeżeli będzie nam zależeć przede wszystkim na tym, by pomógł nam w sprawach zawodowych. Okazuje się, że im bardziej mamy rozwinięty biznes, tym bardziej musimy liczyć się z zagrywkami ze strony nieuczciwej konkurencji. W końcu będzie jej za wszelką cenę zależeć na tym, by jak najszybciej doprowadzić naszą firmę do upadku. Nawet, jeżeli w tym celu będzie posługiwać się samymi nielegalnymi sposobami. W takim razie warto mieć na uwadze, między innymi kilka możliwości.

Do takich usług zaliczają się między innymi:

 

- Badania wariograficzne - zwykle przeprowadzanie wszelkiego rodzaju badań wariograficznych kojarzy nam się przede wszystkim z poszukiwaniem odpowiedzi w sprawach prywatnych. Mowa jest tutaj głównie o zdradach, uzależnieniach, czy też nieznanej przeszłości ze strony naszego małżonka. Jednak profesjonalne Agencje Detektywistyczne nam jasno pokazują, że nie ma także najmniejszych przeszkód ku temu, by wykorzystać również badania wariograficzne również do celów zawodowych. W tym przypadku będziemy mówili głównie o sprawdzeniu zatrudnianych nowych współpracowników, którzy mają objąć naprawdę kluczowe stanowiska. Jak i również badania przeprowadzane względem osób, które wobec nas nie do końca są uczciwe. A przynajmniej takie mamy podejrzenia.

Możemy mieć pewność, że takie badania są wykonywane zawsze w sposób dyskretny i nie wywołujący żadnych nieprzyjemnych uczuć.

- Wykrywanie podsłuchów - kolejne działania ze strony nieuczciwej konkurencji, jest instalowanie wszelkiego rodzaju podsłuchów na urządzeniach mobilnych, jak i również szpiegowskich oprogramowań. Jeżeli zaufamy konkretnej Agencji Detektywistycznej, którą może być na przykład - pro-tom.com.pl, to możemy mieć gwarancję, ze wszelkiego rodzaju nielegalne oprogramowania zostaną nie tylko wychwycone, ale i również usunięte.

 

- Zabezpieczanie sieci komputerowych - Brak zabezpieczonych sieci komputerowych, jest głównym powodem tego, że pojawiają się w niej wszelkiego rodzaju nielegalne oprogramowania. W takim razie powinniśmy jak najszybciej tego dokonać. Oczywiście profesjonalne Agencje Detektywistyczne działają we współpracy z odpowiednimi informatykami. W ten sposób istnieje możliwość zastosowania czynności z zakresu informatyki śledczej.

 

- Odzyskiwanie danych - Jeżeli podejrzewasz jednego ze swoich pracowników o kontaktowanie się z konkurencją, a także przesyłanie jej wszelkiego rodzaju poufnych danych, to najwyższa pora na to, by zmierzyć się z próbą odzyskiwania danych. W ten sposób zobaczysz, czy rzeczywiście tego typu informacje były przesyłane, a także jeżeli miały one miejsce, to co dokładnie w sobie zawierały.

Zbierając takie dowody na temat działań nieuczciwych pracowników, masz całkowite prawo do tego, by założyć mu sprawę w sądzie. W ten sposób nie będziesz się musiał obawiać, że zostaniesz po prostu pokrzywdzony, a Twoja firma przez nieuczciwego pracownika będzie mogła najzwyczajniej w świecie zbankrutować.

 

Teraz widzisz już na pewno, że takich możliwości współpracy z Agencjami Detektywistycznymi jest naprawdę bardzo wiele. Wystarczy, że zgłosisz swój indywidualny problem, a na pewno będziesz mógł oczekiwać specjalistycznego wsparcia.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły