Wspaniałe, wielkie logo 3d umieszczone na fasadach wielkich przedsiębiorstw lub małych firm skutecznie przyciągają spojrzenia oraz sprawiają, że wzrok mimowolnie kieruje się w ich stronę.

Tak okazałe i kolorowe logo w postaci graficznej lub zwyczajnie litery składające się na nazwę firmy stanowią fantastyczny jej wyróżnik.

Wspaniałe, wielkie logo 3d umieszczone na fasadach wielkich przedsiębiorstw lub małych firm skutecznie przyciągają spojrzenia oraz sprawiają, że wzrok mimowolnie kieruje się w ich stronę. Tak okazałe i kolorowe logo w postaci graficznej lub zwyczajnie litery składające się na nazwę firmy stanowią fantastyczny jej wyróżnik.

Z czego wykonywane są logo 3d?

Takie logo trójwymiarowe wykonywane są ze styroduru czyli polistyrenu ekstrudowanego lub plexi. Oba te materiały są niezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie nadają się do wieszania na zewnątrz. Ponadto są one dość proste w obróbce dzięki czemu możliwość tworzenia wielobarwnych logotypów jest nieskończenie wielka.

Tego typu druk 3d musi mieć duże rozmiary oraz mocno nasycone kolory, aby był on widoczny z daleka. Taki napis można dodatkowo podkreślić odpowiednim oświetleniem skierowanym bezpośrednio na logo lub może ono zostać podświetlone od wewnątrz tworząc jeszcze ciekawszy i bardziej nowoczesny efekt.

Wydruki 3d idealne do wnętrz

Logo, litery i wydruki 3d idealnie sprawdzą się również wewnątrz budynku. Doskonale prezentować się będą w salkach konferencyjnych dużych przedsiębiorstw, w pokoju prezesa lub na recepcji. Będą przyciągać oko oraz zapisywać się na stałe w pamięci przybyłych klientów lub kontrahentów. Logo może być indywidualnie zaprojektowane, a następnie wydrukowane zgodnie z życzeniem klienta, a więc będzie ono idealnie dopasowane i spersonalizowane.

Wydruki 3d to również bardzo kreatywny sposób na ozdobienie głównej ściany salonu prywatnego mieszkania. Zamiast wieszać obrazy lub zdjęcia, można pokusić się o coś zupełnie innego, czego nie ma nikt ze znajomych ani sąsiadów. Wspaniały, trójwymiarowy druk w postaci imion małżonków lub jedynie dzieci będzie fantastycznym wyróżnikiem, idealną formą dekoracji, a zarazem ciekawą i niebanalną formą zaprezentowania gościom, kto tu mieszka i rządzi.

artykuł sponsorowany przez netpol.eu