Jeżeli szukasz atrakcyjnego miejsca pod Warszawą na zorganizowanie swojej konferencji, kongresu, szkolenia, bankietu, czy też wyjazdu integracyjnego połączonego z relaksem – to z dużym prawdopodobieństwem wpiszesz w Google’a hasło: konferencje okolice warszawy.

Chcemy Ci dać odpowiedź, dlaczego to my jesteśmy najlepszym wyborem.

Dysponujemy bogatą siecią sal konferencyjnych rozlokowanych w okolicach Warszawy. W zależności od potrzeb i budżetu przeznaczonego na ten cel, posiadamy w swojej ofercie zarówno sale przeznaczone do spotkań kameralnych, jak i te na kilkaset osób – z myślą o nich przygotowaliśmy duży obiekt konferencyjno – hotelowo - rekreacyjny. Zmotoryzowanym zapewniamy miejsca parkingowe.

Z myślą o gościach, zadbaliśmy o to, aby wszystkie pomieszczenia były urządzone wygodnie, nowocześnie i miłe dla oka.

Mając na uwadze fakt, że długotrwałe przebywanie w sali konferencyjnej może stanowić dyskomfort, postaraliśmy się, aby wszystkie sale były klimatyzowane i wyposażone w fotele ergonomiczne.

W trosce o prawidłowy przebieg Państwa spotkań, każdy z naszych obiektów posiada profesjonalne zaplecze techniczne. Stawiamy na wysokiej klasy sprzęt elektroniczny i jego serwisowanie, po to, aby awaria sprzętu nie była powodem przerwy w spotkaniu.

W miejscach nie posiadających sali restauracyjnej, gościom zapewniamy catering.

Miłą rozrywką dla gości będzie skorzystanie z części rekreacyjnej naszego hotelu. W jej skład wchodzi basen, siłownia, sauna i gabinet odnowy biologicznej. Wszyscy prowadzący siedzący tryb życia, wiedzą co to jest ból pleców. Z myślą o nich stworzyliśmy gabinet masażu.

Do Państwa dyspozycji są wysoko wykwalifikowani masażyści, którzy w zależności od potrzeb, indywidualnie dobierają rodzaj masażu. Wśród naszych dotychczasowych gości, szczególnym powodzeniem cieszył się masaż pleców. Co ciekawe, w internetowym rankingu masaży, uzyskał on miejsce na podium w kategorii masaż pleców warszawa.

Nasze obiekty to nie tylko wspaniałe miejsca do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych, ale także doskonałe miejsce do organizacji bankietów i imprez okolicznościowych. Dzięki współpracy z dekoratorami wnętrz, zespołami muzycznymi i kucharzami, jesteśmy w stanie zaspokoić każde gusty. Eleganckie pomieszczenia, dobra muzyka i wyśmienite jedzenie na długo pozostaną w pamięci gości.

Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, wpisz w wyszukiwarkę internetową konferencje okolice warszawy.

loading...

Porady dla czytelników

loading...
loading...