W panujących okolicznościach, sukces przedsiębiorców bazuje na najwyższej jakości dostarczanych produktów oraz usług, autentyczności oraz szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków. Właśnie dlatego, tak ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczonym i rzetelnym partnerem biznesowym. W dzisiejszej publikacji wyjaśniamy, jak firma SAS podnosi rentowność firm. Zapraszamy!

Specjalizacja

SAS skupia się na kilku sektorach działalności, dzięki czemu jest prawdziwym liderem na rynku. Pierwszym obszarem jest obsługa klientów gastronomicznych, którzy poszukują kompleksowego dostawcy.


SAS oferuje pełną gamę wyposażenia, na każdym etapie działalności lokalu gastronomicznego, niezależnie od profilu lub zakresu funkcjonowania partnerów. Spółka dostarcza wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne, nakrycia stołów, wyposażenie do serwisu podczas bankietów i imprez. To jednak nie wszystko, ponieważ SAS doradzi podczas wyboru najlepszych urządzeń chłodniczych, mebli, a nawet przyrządów pomiarowych lub specjalnych systemów, dedykowanych odbiorcom w gastronomii.


Kolejnym przykładem specjalizacji są sklepy, czyli dostarczanie gotowych rozwiązań, które umożliwiają ich funkcjonowanie. SAS to bogaty dobór sprawdzonych kas fiskalnych, czytników kodów, kolektorów danych, a także wag sklepowych, komputerów oraz urządzeń do żywności.


Ostatni obszar działalności koncentruje się na komplementarnym wyposażeniu każdej przestrzeni do pracy biurowej. Przedsiębiorstwo SAS współpracuje z wieloma podmiotami, które cenią najwyższe standardy dostarczanych drukarek i kserokopiarek. Co więcej, SAS posiada skuteczne niszczarki oraz systemy klimatyzacji i filtracji powietrza, co gwarantuje optymalne warunki do aktywności zawodowej.


Tak kompleksowa oferta firmy sprawia, że SAS jest prawdziwym liderem wśród rozwiązań firmowych. Dostępny pakiet produktów oszczędza czas, zapewnia najkorzystniejsze warunki ekonomiczne i przewagę konkurencyjną.

Serwis

Długotrwałe i niezawodne działanie wszystkich urządzeń wymaga regularnych czynności serwisowych. Dynamiczna eksploatacja wyposażenia powoduje zużycie podstawowych elementów, więc niezbędne są systematyczne działania kontrolujące.


SAS oferuje serwis urządzeń sklepowych o przeznaczeniu spożywczym. Doświadczenie i wiedza fachowców umożliwia pełną konserwację oraz naprawę aparatury do pakowania próżniowego, wszelkiego rodzaju krajalnic, pił oraz steakerów.


Serwis SAS oznacza rozwiniętą sieć specjalistów o ogólnopolskim charakterze operowania. Dzięki temu, realizowane interwencje są szybkie, niezawodne i bardzo skuteczne.

Klienci

To właśnie kontrahenci są najlepszym dowodem na profesjonalizm i rzetelność zespołu SAS. Zaprojektowane metody i strategie działania sprawiają, że baza klientów ulega nieustannemu poszerzeniu.


Troska o utrzymanie najbardziej restrykcyjnych wymagań jest regularnie potwierdzana otrzymywanymi referencjami. Pozytywne opinie ze strony urzędów miast, prężnie funkcjonujących zakładów, a nawet szkół, napędzają specjalistów SAS do dalszego rozwoju. Systemowe metody SAS zostały docenione przez Sokołów S.A, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Rofood Eksport-Import oraz wiele innych użytkowników o doskonałej renomie. 

Więcej informacji pod adresem https://www.sas24.pl

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawa autorskie do zdjęć i/lub treści