Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek działalności gospodarczej bez pieczątek. Używane zarówno w jednoosobowych firmach, jak i w ogromnych przedsiębiorstwach, umożliwiają identyfikację firmy (zawierają najważniejsze dane), ale to nie jedyne ich zadanie. Pieczątki mogą stanowić część reklamy i wizytówki firmy. Te w wersjach nowoczesnych mogą posiadać wielokolorowe logo oraz napisy. Również pieczątki imienne, z datą czy też kieszonkowe mogą mieć różne odcienie. To zdecydowanie element, który wyróżni Cię na tle konkurencji!

Postaw na nowoczesne rozwiązania

Pieczątki to niezbędne akcesorium w każdym biurze – i nie tylko. Są używane niezwykle często. Dobrze więc, by były wyrobami najwyższej jakości i by wyróżniały się na tle konkurencji. Świetnym pomysłem jest opieczętowanie nimi ulotek reklamowych lub wizytówek. Na pewno bardziej zapadną w pamięć niż standardowe, jednokolorowe stemple. Te wielokolorowe, z ciekawym logo z pewnością zwracają na siebie uwagę. Istnieje duża szansa, że Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna, a jej nazwa będzie łatwiejsza do zapamiętania.

Możliwość zawarcia kilku wariantów kolorystycznych pozwala na stworzenie niezwykle kreatywnej, jedynej w swoim rodzaju pieczątki. To też świetny sposób na podkreślenie kolorem (na przykład czerwonym) najważniejszej informacji – nazwy firmy, numeru telefonu czy adresu e-mail.

Pieczątki wielokolorowe – gdzie się sprawdzą?

Na pieczątki wielokolorowe może zdecydować się niemal każdy. Jest to świetna propozycja dla osób, które szukają efektownych rozwiązań i chcą się wyróżnić. Mogą być wykorzystywane jako tradycyjne pieczątki firmowe lub imienne, ale nie tylko. Będą niezwykle przydatne w zdobnictwie, np. przy tworzeniu papeterii. Nowoczesna technologia produkcji wielokolorowych pieczątek daje duże możliwości, zarówno co do kolorystyki, jak i jakości wykonania stempli.Gdzie szukać wielokolorowych pieczątek i na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Wybierając pieczątki dla siebie lub swojego przedsiębiorstwa, kieruj się doświadczeniem oraz zaawansowaniem technologicznym firmy. Dobra pieczątka to taka, która działa bez zarzutu (nie zacina się), odbija wzór równomiernie, jest poręczna i wykonana z dobrej jakości materiałów.

Bardzo ekonomiczną opcją jest też możliwość wielokrotnego napełniania pieczątki tuszem (przy dodatkowym zamówieniu odpowiednich kolorów). Taką opcję, jako jedna z nielicznych, oferuje firma Copio. W ofercie znajdziesz bardzo duży wybór stempli w różnych wariantach – również pieczątki kolorowe.