Od lat największą popularnością we wszystkich pomieszczeniach przeznaczonych do składowania, magazynowania czy przechowywania towarów i materiałów cieszą się regały półkowe. Ich najbardziej pożądaną cechą jest uniwersalność, dlatego jesteśmy pewni, że sprawdzą się również tam, gdzie planujesz ich użyć.

Od lat największą popularnością we wszystkich pomieszczeniach przeznaczonych do składowania, magazynowania czy przechowywania towarów i materiałów cieszą się regały półkowe. Ich najbardziej pożądaną cechą jest uniwersalność, dlatego jesteśmy pewni, że sprawdzą się również tam, gdzie planujesz ich użyć.

Regały półkowe mają szerokie zastosowanie:

 • nadają się do ustawienia w każdym miejscu, ich rozmiar można dostosować do konkretnej przestrzeni;
 • regały metalowe półkowe dostępne w Wist24.pl przeznaczone sa do użytku wewnątrz pomieszczeń;
 • poleca się je do sklepów, gdzie sprawdzą się zarówno jako sposób na ekspozycję towarów, lub jako wyposażenie zaplecza;
 • sprawdzą się w sytuacji, gdy przewidujesz późniejszą rozbudowę powierzchni magazynowej - regały półkowe można rozbudowywać, dostawiać kolejne lub zmieniać wysokość półek;
 • są świetnym rozwiązaniem dla niewielkich powierzchni, ponieważ pozwalają ją maksymalnie wykorzystać;
 • są wygodne dla użytkowników indywidualnych, bo mogą je spokojnie złożyć w zaciszu swojej piwnicy czy garażu;
 • wykonano je z należyta troską o jakość wykończenia, składają się z metalowych paneli wykonanych z ocynkowanego metalu, dzięki czemu będą się dobrze prezentowały zawsze i wszędzie.

Nasze propozycje zastosowań regałów magazynowych półkowych to tylko kropla w morzu pomysłów, na jakie wpadają użytkownicy zgłaszający się do sklepu Wist24.pl. Pomożemy zrealizować każdy projekt - mamy do tego wiedzę, umiejętności i narzędzia, które działają cuda:

 • Automatyczny konfigurator do systemów regałów półkowych - to odpowiedź na wszystkie indywidualne potrzeby i oczekiwania. Konfigurator umożliwia precyzyjne rozplanowanie ustawienia regałów na powierzchni, którą chcesz zagospodarować.
 • Bogaty wybór regałów półkowych w różnych szerokościach z różnymi liczbami półek, a także o zróżnicowanym dopuszczalnym obciążeniu. Wszystko po to, aby regały idealnie pasowały do przeznaczenia, z zamiarem którego je kupujesz.
 • Bezpłatna wycena online - to element, który pozwala mierzyć siły na zamiary i szybko poznać całość kosztów związanych z inwestycją w regały magazynowe. 
 • Doświadczeni i zaangażowani specjaliści, znający się na temacie regałów magazynowych półkowych, ponieważ zajmują się nimi od lat - to oni doradzą najlepsze wybory i rozwieją wszystkie wątpliwości. 
 • Projekt, montaż, serwis gwarancyjny - zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zakupu regałów metalowych półkowych. Wszystko po to, by jak najszybciej spełniały swoją rolę - sprzyjały codziennej pracy czy rozwojowi biznesu.

Regały półkowe - wskazówki co do wyboru

Rynek dostarcza wiele możliwości, jednak do świadomego i najkorzystniejszego wyboru odpowiednich regałów magazynowych półkowych potrzebne jest minimum wiedzy lub zaufany dostawca tego typu rozwiązań. 

Pierwszą kwestią, najbardziej podstawową jest wymiar regałów oraz maksymalne obciążenie. Użytkowanie regałów do obciążenia większego niż to, do którego zostały stworzone, może znacznie skrócić ich przydatność do użycia. Ważnym parametrem jest wysokość. Standardowo regały metalowe półkowe mierzą 250 cm wysokości, czyli tyle, by człowiek swobodnie sięgnął do najwyższej półki, bez potrzeby używania drabiny. Natomiast w przypadku zapotrzebowania na wyższe regały, można je obsługiwać dzięki składanej drabince. Istotnym aspektem, szczególnie z poziomu użytkownika, jest sposób montażu - regały półkowe z Wist24.pl składa się bardzo szybko, a to dzięki temu, że zastosowano w nich system zaczepowy - nie wymagający specjalistycznych narzędzi ani nawet śrub.

Możliwości wyboru jest wiele, jednak, najlepiej zasięgnąć w tej kwestii opinii specjalistów. Polecamy tych z załogi firmy Wist. Przemawia na nimi niemal 30 lat doświadczenia i tysiące produktów, które znają perfekcyjnie. I znajomość tę wykorzystają dla zaspokojenia Twoich potrzeb. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem +48 71 34 11 771.