Bezpieczeństwo domowników oraz ich mienia zapewnia wiele elementów. Można zdecydować się na montaż kamer czy alarmu, ale jedną z pierwszych barier, którą spotka włamywacz, są zamki do drzwi. Ważne, aby były one dobrej jakości, zapewniały niezawodność i skuteczność. Jednak nawet najlepszy zamek może ulec awarii. Co więcej, można zgubić klucz, zatrzasnąć drzwi lub chcieć po prostu wymienić obecne zabezpieczenie na lepsze. Niezależnie od przyczyn warto skorzystać ze wsparcia Pogotowia ślusarskiego.

Konserwacja zamków do drzwi

W celu wydłużenia żywotności zamka do drzwi i podnoszenia jego efektywności należy regularnie dokonywać jego przeglądu. Profesjonalny ślusarz wykona czyszczenie i konserwację każdego modelu zabezpieczenia. Taka usługa opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych metod oraz skutecznych preparatów, dopasowanych do konkretnych modeli. Można liczyć na doświadczenie i wiedzę, którą posiada każdy ślusarz zatrudniony przez Pogotowie zamkowe. Fachowcy są w stanie ocenić, czy dany zamek do drzwi należy wymienić, czy wystarczy go oczyścić bądź naprawić. Przykładowo, zamki do drzwi Dierre mogą wymagać jedynie dokładnego usunięcia kurzu i pyłów, aby znów gwarantować pełną funkcjonalność.

Fachowo wykonany serwis zamka do drzwi

Każdy, kto potrzebuje pomocy w sprawie zamków do drzwi, powinien zwrócić się do renomowanych i cenionych specjalistów. Pogotowie ślusarskie gwarantuje serwis zamków popularnych i znanych producentów. Chcąc uzyskać najlepsze wsparcie poparte wieloletnim doświadczeniem, należy zadzwonić do Pogotowia zamkowego. Świadczy ono autoryzowany serwis Gerda oraz serwis Dierre. Dzięki temu można szybko naprawić zamki do drzwi Gerda, wymienić je po włamaniu, dokonać awaryjnego otwierania drzwi oraz przeprowadzić konserwację zamków.

Serwis ślusarski zawsze dostępny

Bardzo często dochodzi do sytuacji nieprzewidzianych, kiedy pomoc ślusarska jest potrzebna o nietypowej porze dnia. Do zatrzaśnięcia drzwi czy złamania klucza najczęściej dochodzi w późnych godzinach wieczornych bądź w weekendy. Na szczęście można skorzystać z usług ślusarskich Pogotowia zamkowego, które jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dyżurny ślusarz szybko dociera na miejsce i wykonuje usługę ekspresowo, korzystając z nowoczesnych i sprawdzonych metod. Serwis zamkowy zapewnia usługi ślusarskie każdemu, kto staje przed problemem z zamkiem, zarówno w drzwiach, samochodzie, jak i innym produkcie. Świadczy szybką i skuteczną pomoc z zachowaniem dyskrecji i w bardzo atrakcyjnej cenie.