W biznesie jest jak w życiu – dobry plan działania to podstawa. Dlatego jeśli chcesz odnieść sukces w swojej branży, nie możesz oszczędzać na obsłudze logistycznej. Dobre planowanie, realizacja i kontrola przepływu produktów z punktu A do punktu B szybko pomogą ci wyprzedzić konkurencję.

Logistycy znający się na swoim fachu mogą przyczynić się do sukcesu firmy. W czasach, gdy klienci oczekują, że sprzedaż produktów oraz ich dostawa przebiegną błyskawicznie, trudno wyobrazić sobie firmę bez wsparcia logistyków. Ich praca pomoże też przy realizacji zamówień i magazynowaniu towarów. Ale to nie wszystko!

 

Logistyka – kompleksowe usługi

Jedną z firm służących pomocą w zakresie transportu, magazynowania i dystrybucji towarów jest LCLog Lubelskie Centrum Logistyczne. To solidna firma z dużym doświadczeniem w branży TSL (Transport – Spedycja – Logistyka). Częścią LCLog jest wysokiej jakości magazyn, w którym wszystkie twoje towary są bezpiecznie składowane. 1000 m2 powierzchni magazynowej, stała temperatura 15°C oraz monitoring – to wszystko sprawia, że bez obaw możesz oddać swoje produkty w ręce LCLog. Zgłoszenie zlecenia przebiega bardzo szybko i polega tylko na wypełnieniu formularza na stronie internetowej. Szybko otrzymasz plan usług, jakie mogą zaproponować ci logistycy, oraz ich wycenę. 

 

Europa w zasięgu ręki

Własna flota pozwala LCLog ekspresowo dostarczać towary na terenie całej Unii Europejskiej. W ofercie Centrum dostępne są różne oferty dotyczące transportu, w tym ekspresowa (dostawa do 48 godzin!) oraz opcje „door to door” („od drzwi do drzwi”) i „just in time” („w samą porę”). Pierwsze z rozwiązań polega na przewiezieniu towarów z punktu A do punktu B bez przeładunków na trasie. Opcja „just in time” przyda się, gdy musisz zrealizować pilne zlecenie – LCLog gwarantuje dostawę przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Transport towarów jest nie tylko sprawny, ale i bezpieczny – towary są stale monitorowane przez GPS.

 

Skorzystanie ze wsparcia centrum logistycznego to oszczędność czasu i pieniędzy. Logistycy dopasowują usługi na potrzeby indywidualnego klienta, więc jeśli zgłosisz się do nich, twoja firma będzie działać jak w zegarku.