W dzisiejszych czasach Internet jest w zasadzie wszechobecny. Rozwój technologii pozwala przeglądać różnego typu strony www nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, ale również mobilnych. Użytkowników Internetu ciągle przybywa. W związku z tym obecnie prowadzenie własnej działalności wiąże się z posiadaniem własnej strony lub sklepu internetowego, które są doskonałym narzędziem marketingowy. A nie od dziś wiadomo, że dobra reklama jest dźwignią handlu.

Strony internetowe na WordPress dla każdego


Prowadzenie własnej strony www nie musi być ani kosztowne, ani skomplikowane. Bez specjalistycznej wiedzy można samemu stworzyć stronę internetową. Wystarczy skorzystać z platformy WordPress, która jest jedną z 3 najbardziej popularnych systemów do budowania stron internetowych na świecie. Jej popularność w Polsce wciąż rośnie, co dowodzi, że jest to dobre i sprawdzone rozwiązanie o wielu możliwościach.

Tworzenie strony internetowej na WordPressie i późniejsze jej administrowanie jest bardzo proste i intuicyjne, więc nawet laik sobie z tym poradzi. Dodatkowo liczne grono użytkowników tej platformy służy pomocą. Wordpress jest całkowicie darmowy, nie ma tu ukrytych opłat abonamentowych czy licencyjnych. Platforma oferuje tysiące różnych wtyczek i szablonów dzięki którym można swoją stronę dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Za pomocą WordPressa można szybko stworzyć własną stronę www, a koszty jakie trzeba ponieść dotyczą jedynie domeny i hostingu.


Responsywność i bezpieczeństwo stron na WordPressie


Platforma jest darmowa i jak najbardziej zapewnia właściwe bezpieczeństwo stronom internetowym działającym na jej silniku. Popularność platformy WordPress wymusza posiadanie skutecznych zabezpieczeń przez atakami różnego typu. Oferuje więc ciągłą aktualizacja motywów i wtyczek bądź też rozszerzenia mające na celu wzmocnienie ochrony strony. Oczywiście o bezpieczeństwo strony trzeba zadbać też samemu - stosując choćby trudne do złamania hasła czy minimalizując dostęp do poufnych miejsc na stronie.

Strony internetowe na WordPressie są przyjazne urządzeniom mobilnym. Responsywność strony jest niezwykle istotna. Strona szybko się ładująca i dobrze wyglądająca na wszystkich urządzeniach (także mobilnych) z pewnością zachęci do pozostania na niej. Responsywność strony www jest istotnym czynnikiem wpływającym na miejsce w rankingu Google, a więc wpływa na jej pozycjonowanie.

Dowolny Serwis na WordPressie


WordPress będzie idealnym wyborem niezależnie od tego, jakiego rodzaju serwisu internetowego potrzebujemy. Za pomocą systemu WordPress jest możliwe nie tylko prowadzenie bloga czy strony - wizytówki firmy. Za pomocą wtyczki WooCommerce można w bardzo prosty sposób stworzyć i prowadzić sklep internetowy. Idealne i bardzo proste rozwiązanie dla osób sprzedających wyroby hand made czy małych i średnich firm. Za pomocą wtyczki WooCommerce można nie tylko prowadzić sklep internetowy, ale również sprzedaż na przykład biletów, ebooków, kursów internetowych czy też opłat abonamentowych.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły