artykuły tematyczne

Porady

Artykuły zawierają lokowanie produktu, marki lub wskazanie sponsora

Wrocław ma nowe mieszkania: Zakrzów buduje nowe osiedle. Mieszkania na sprzedaż na Psim Polu - sprawdź ofertę

Spokojna enklawa pełna zieleni powstaje właśnie na wrocławskim Zakrzowie. Stanowi odskocznię od silnie rozwijającego się centrum miasta. Jeśli więc zastanawiasz się nad kupnem nowego mieszkania, Wrocław i jego dzielnica Psie Pole to najlepsze miejsce, żeby zainwestować.

W nowej inwestycji niedaleko osiedla Sobieskiego znajdą się zarówno mniejsze, 2-pokojowe mieszkania, jak i przestronne wnętrza, liczące 4 pomieszczenia. Szukasz czterech kątów dla siebie lub pod wynajem? Zobacz, jak wyglądać będą gotowe w 2024 r. mieszkania; Zakrzów to idealne miejsce, żeby rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Nowe mieszkania: Zakrzów - spokojne osiedle we Wrocławiu

Osiedle Łan składa się z czterech tylko budynków, z których każdy ma 4 piętra. Zielone części wspólne sprzyjają wypoczynkowi, przenoszą Cię w inny świat niż znasz z wrocławskich zatłoczonych ulic i wprowadzają spokojny klimat. Niska zabudowa pomaga tworzyć kameralne osiedle - Twoje życie zwalnia, łatwiej się zrelaksujesz i stwierdzasz, że nic lepszego nie mogło Cię spotkać. 

Nowe mieszkania: Wrocław-Zakrzów dla osób lubiących naturę

Niedaleko osiedla znajdują się aż 3 parki, idealne do spacerów i aktywnego wypoczynku. Zabierz rodzinę lub wybierz się z psem na popołudniową przechadzkę. Naładujesz baterie, odetchniesz świeżym powietrzem i zapomnisz na chwilę, że mieszkasz w jednym z największych miast Polski. 

ul. Zatorska - czy to będzie Twój nowy adres?

Na parterach znajdują się miejsca pod lokale usługowe, dzięki czemu możesz być pewny, że na osiedlu nie zabraknie małej piekarni, kawiarni przyjaznej maluchom i podstawowych usług. Mieszkania na piętrach mają balkony lub tarasy, a do parterowych należą ogródki. W każdym przypadku masz ten luksus, że możesz wyjść na zewnątrz, posiedzieć z książką i spędzić leniwe popołudnie we własnym zielonym zakątku. 

Mieszkania z balkonami - ilu pokoi potrzebujesz?

Przekrój dostępnych mieszkań jest szeroki. Mają powierzchnie od 25 do aż 78 m2. Wśród nich zaprojektowane są kawalerki (salon z aneksem kuchennym), mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, a do największych należą 4-pokojowe wnętrza. Nawet małe mieszkania są ustawne i łatwo je urządzisz w taki sposób, który nie przytłoczy pomieszczenia. Nowe budownictwo na zielonym osiedlu przewiduje kameralne klatki schodowe, rowerownię i garaże dla lokatorów - wszystko po to, żebyś mieszkał komfortowo, przytulnie i niczym się nie przejmował.

Wrocław Zakrzów - szybkie połączenie z resztą Wrocławia

Na dziedzińcach nie ma ruchu samochodowego, dzięki czemu jesteś spokojny o bezpieczeństwo dzieci, a i sam nie musisz co chwilę obracać głowy, sprawdzając, czy nie nadjeżdża jakieś auto. Plac zabaw dla maluchów sprawia, że Twoje dzieciaki mogą spożytkować drzemiącą w nich energię tuż pod domem - nie musisz wyruszać w miasto, żeby zapewnić im rozrywkę. A jeśli chcesz to zrobić - masz dogodny dojazd do centrum aleją Sobieskiego, a także AOW, jeśli chcesz się dostać do dalszych części. 

Mieszkania na sprzedaż - sprawdź ogłoszenia na stronie dewelopera

Koniec budowy Osiedla Łan przewiduje się na trzeci kwartał 2024 r. Jeśli szukasz na sprzedaż nowego mieszkania, w dodatku w pełni rozkładowego, skontaktuj się z opiekunem nieruchomości. Zarezerwuj lokal i miej pewność, że nie zostanie sprzedany innej osobie. Wybierz mieszkanie do własnej aranżacji i żyj tak, jak lubisz.

Zamieszkaj w południowej części osiedla Zakrzów, korzystaj z uciech wielkomiejskiego życia, a kiedy potrzebujesz się wyciszyć - po prostu zrób sobie spacer do pobliskiego parku.

NAWIGACJA

WYRÓŻNIONE

Tags

Kategorie

Artykuł sponsora/partnera - zawiera lokowanie produktu/marki