Dzisiejszy świat w dużej mierze przeniósł się do Internetu, a więc korzysta nie tylko z możliwości komunikacyjnych, ale także z oglądania filmów czy programów, pisania tekstów oraz robienia zakupów. Sprzedaż online to jeden z najpopularniejszych typów działalności handlowej, a jednocześnie kupno to jedna z najczęstszych form wydawania pieniędzy. Obecnie przez Internet nabywamy wszystko. A jak za to płacimy?

Przelew tradycyjny

Starą i sprawdzoną, choć mało mobilną metodą jest przelew tradycyjny. Jest on jednak bardzo rzadko wybierany, gdyż zabiera czas i w efekcie zamówione produkty dotrą do nas ze znacznym opóźnieniem. Jednak jest to wciąż szansa dla tych, którzy nie dorobili się swojego konta, a jednak mają ochotę na zakupy w sklepie internetowym.

Przelew ręczny

Drugą opcją jest przelew ręczny, w którym samodzielnie wchodzimy na stronę banku, logujemy się, opłacamy fakturę zgodnie ze specyfikacją i czekamy… na zatwierdzenie płatności. Znów nie ma to nic wspólnego z oszczędzaniem czasu, no chyba, że policzymy ten, w którym nie musieliśmy iść na pocztę. Jednak takie rozwiązanie jest już swego rodzaju przeżytkiem.

Szybki przelew

Idealne rozwiązanie to szybki przelew. Nie tylko jesteś chroniony przez firmę, która ten przelew księguje, ale także możesz w przeciągu kilkunastu sekund opłacić dane zakupy i po kilkudziesięciu minutach mieć je po stronie ‘wysłanych’. To nowoczesna technologia, w wyniku której Twoje, choć nie Twoje, pieniądze znajdują się na koncie sprzedającego w ciągu kilku sekund. Firma, która pośredniczy przy przelewie niejako „zakłada” za Ciebie to, co jeszcze nie wpłynęło. Dzięki temu pieniądze są już w innym miejscu, Ty wygodnie czekasz w domu na przesyłkę, a stanie w kolejkach zostawiasz innym. Proste!

Przelewy online za pomocą szybkiego przelewu zrewolucjonizowały rynek. Teraz można to robić jeszcze szybciej za pomocą płatności mobilnej ‘BLIK’, która nie wymaga nawet logowania się komputerowego na konto. Proste i bezpieczne!

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły