Płytki ceramiczne są wdzięcznym materiałem wykończeniowym. Ze względu na różne klasy ścieralności i nasiąkliwości możne je stosować we wszystkich pomieszczeniach nie tylko jako element podłogowy, ale również ścienny. Urozmaicony design sprzyja ich popularności. Wśród szczególnie polecanych wersji znajdują się płytki włoskie. Co decyduje o ich unikalnym charakterze?

Dlaczego włoskie płytki podbijają rynek?

Do najgorętszych trendów aranżacji wnętrz zaliczają się płytki hiszpańskie i oczywiście płytki włoskie. Płytki hiszpańskie charakteryzują się oryginalnym stylem i doskonałą jakością, ale za gwarancję solidności i wytrzymałości uznawane są projekty ze słonecznej Italii. Są trwałe i mają wszystkie praktyczne cechy, które umożliwiają utrzymanie ich w czystości i cieszenie się wspaniałym stylem przez wiele lat. Kunsztowne wykonanie i atrakcyjny design przemawiają za ich zakupem. Umożliwiają stworzenie estetycznego i unikalnie prezentującego się wnętrza. Osoby, którym zależy na pięknej i funkcjonalnej aranżacji powinny skorzystać z włoskich płytek. Polecają je designerzy i fachowcy zajmujący się wykończeniem wnętrz w praktycznym wymiarze.

 

Włoskie płytki – styl pasujący do różnorodnych aranżacji

Urządzenie wnętrza z klasą stanowi wyzwanie, któremu łatwiej sprostać, gdy ma się do wyboru fantastyczne elementy wykończeniowe takie jak płytki włoskie. Proponowane wzory stanowią połączenie ponadczasowej klasyki i sztuki gwarantującej mnóstwo estetycznych doznań. Wpisują się w klimat wnętrz minimalistycznych, skandynawskich, vintage lub eleganckich i luksusowych aranżacji glamour. Płytki mogą zapewniać wrażenie przestronności danego pomieszczenia lub stanowić punkt centralny przykuwający uwagę fantazyjnym wzorem. We włoskim designie pojawiają się proste motywy, które znane są od lat, ale też innowacyjne rozwiązania. Temperamentni Włosi nie mają problemu z eksperymentowaniem w kwestii łączenia ciekawych form i struktur. Nie obawiają się łączyć różnych stylów i poszukują nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu wnętrza nabierają lekkości i stają się niepowtarzalne. Dostępne są płytki w rozmaitych kolorach i wielkościach. Warto przejrzeć asortyment www.paste-group.pl i wybrać opcję spełniającą oczekiwania w najwyższym stopniu. Proponowany jest duży wybór płytek łazienkowych i kuchennych.

 

Nieprzeciętna jakość włoskich produktów

Płytki włoskie są cenione przez architektów wnętrz i fachowców ze względu na wysoką jakość. Do ich produkcji wykorzystuje się czysty materiał z najlepszych źródeł, a proces wypalania odbywa się zgodnie z tradycyjnymi metodami. Efektem są niezwykle trwałe i zgodne z najświeższymi trendami płytki, którymi można wyłożyć każde pomieszczenie. Oferowane produkty są doceniane w wielu częściach świata, ponieważ cechuje je duża wytrzymałość i staranność płynąca z każdego detalu. Precyzyjnie przycięte krawędzie pozwalają na układanie nietypowych wzorów. Mogą zajmować całą ścianę lub podłogę albo wyłącznie ich część.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły