Rejsy w Chorwacji cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich turystów. Nic w tym dziwnego, bo rejsy pozwalają przeżyć wyjątkową przygodę i wcale nie są droższe od innych form wakacyjnego wypoczynku.

Recepta na nudę

Gdy wybieramy się do jednego z popularnych nadmorskich kurortów jesteśmy niemal skazani na pobyt w jednym miejscu, spanie w tym samym hotelu, jedzenie w tej samej hotelowej restauracji. Do tego przez cały pobyt chodzimy na tą samą plażę, spacerujemy tymi samymi uliczkami i zaglądamy do tych samych sklepów z pamiątkami nawet kilka razy, wielokrotnie pływamy w hotelowym basenie. Naturalnie po kilku dniach zaczyna nam się nudzić.

Alternatywą są wycieczki fakultatywne, ale są one męczące, wiążą się z podróżami autokarami, zabierają dużo czasu, sporo kosztują, a koniec końców polegają na chodzeniu krok w krok za przewodnikiem w często bardzo zatłoczonych miejscach. Z rejsami jest inaczej. Każdego dnia jesteśmy w innym miejscu, podziwiamy inne widoki. Możemy zawijać do wielu różnych portów i za każdym razem poznawać nowe miejsca, ludzi, zwiedzać różne zabytki i atrakcje turystyczne. Każdy dzień w trakcie rejsu przynosi coś nowego, a samo pływanie komfortowym jachtem jest niezwykle przyjemne.

Rejsy dla każdego

W taki rejs może się wybrać każdy. Zarówno osoby z umiejętnością żeglowania, jak i te osoby, które takiej umiejętności nie posiadają lub też zdrowie i kondycja fizyczna nie pozwala na zwiększony wysiłek. Gdy nie chcemy osobiście zajmować się żeglowaniem, a jedynie uczestniczyć w rejsie możemy skorzystać z rejsów, w których pełną obsługę zapewnia załoga. Dzięki temu w rejs mogą wyruszyć kobiety, dzieci, seniorzy czyli każdy kto ma na to ochotę. Przeszkodą do udziału w rejsie nie jest również cena. Z pomocą wyszukiwarki rejsów i lotów Rejsomat.pl można znaleźć naprawdę korzystne oferty. Za rejs możemy zapłacić mniej więcej tyle ile za standardową ofertę wakacyjną.

Sprawdź ofertę rejsów w Chorwacji: https://www.rejsomat.pl/rejsy/chorwacja

Rejsy w Chorwacji

Dlaczego właśnie rejsy w Chorwacji są tak popularne, a nie rejsy u wybrzeży innych państw? Przede wszystkim dlatego, że Chorwacja ma bardzo ciekawą linię brzegową co zapewnia piękne widoki. Do Chorwacji przynależą też setki wysp i wysepek, co czyni rejs niezwykle ciekawym. Ponadto dzięki charakterystycznemu dla Chorwacji skalistemu wybrzeżu woda ma oszałamiająco piękny turkusowy kolor. Do tego liczne porty zarówno na lądzie jak i na wyspach pozwalają na dużą elastyczność w trakcie wyprawy. Wiele z tych portów ma bardzo ciekawą historię, unikalną architekturę i wiele ciekawych obiektów wartych zainteresowania. W każdym porcie możemy próbować dań lokalnej, pysznej kuchni i odwiedzać popularne w tym kraju targi rybne. Do tego mamy gwarantowaną doskonałą pogodę. Wszystko to sprawia, że właśnie Chorwacja jest idealnym kierunkiem na wycieczkowe rejsy.

Rejsy a wypoczynek

Istnieje niewiele form wakacyjnego wypoczynku, które tak jak rejsy pozwalają w pełni odpocząć. Uczestnicząc w rejsie nie jesteśmy narażeni na tłumy turystów, hałas, zatłoczone plaże, deptaki i restauracje, głośną muzykę i inne niedogodności. W trakcie rejsu to od nas będzie zależało kiedy zawiniemy do portu i czy wybierzemy port większy, chętniej odwiedzany przez turystów czy miejsce spokojniejsze, w którym poczujemy się swobodnie. Rejsy w Chorwacji to także okazja by obcować z przyrodą, cieszyć się słońcem, pięknymi widokami, słuchać szumu wody, a do tego całkowicie odciąć się od codziennych obowiązków. Dla osób, które są ciągle zapracowane, przemęczone, mają dość miejskiego zgiełku, ciągłych telefonów, nieustannego kontaktu z dużą ilością ludzi, takie wakacje są wymarzone

Już teraz zaplanuj swoje wymarzone wakacje. Rejsy w Chorwacji będą przygodą Twojego życia, której pozazdroszczą Ci wszyscy Twoi znajomi. Przeżyj niezwykłe chwile i odpocznij jak nigdy dotąd.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły