Ostatnia dekada to bez wątpienia okres miniaturyzacji i zwiększającej się wydajności dostępnego sprzętu elektronicznego.

Jakość cyfrowego obrazu jest coraz wyższa, niezależnie od naszej aktywności. Jak w takim razie YI Action Camera sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach?

Nagrywanie z kamerki

Rynek kamer sportowych rośnie w siłę, produkty stają się bardziej zróżnicowane, a koszty dostosowane do możliwości potencjalnego klienta. Widać to po popularności filmików przedstawiających najlepsze ujęcia z jazdy na rowerze, spływów, wspinaczek, czy skoków spadochronowych. Miniaturyzacja technologii umożliwia nie tylko rejestrację każdego kroku, ale przede wszystkim zapisywanie niezapominanych chwil i emocji, do których można wrócić bez większego problemu.

Aby spotęgować dzielenie się niesamowitymi wrażeniami, producenci stworzyli całe serie akcesoriów, umożliwiających aplikację rejestratorów w dowolnym miejscu na ciele lub wykorzystywanym sprzęcie, dając możliwość spojrzenia na pasję z zupełnie nowej perspektywy.

Na początku 2016 roku na polskim rynku zadebiutował YI, czyli krajowy dystrybutor chińskiego giganta elektronicznego, marki Xiaomi. Teraz bierzemy pod lupę YI Action Camera, by sprawdzić czy poradzi sobie w trudnych warunkach terenowych.

Niesamowite wspomnienia z Action Camera

Radość z zapisanych wspomnień to efekt kombinacji dwóch elementów – parametrów samej kamery i kompozytów wykorzystanych do jej produkcji. Producenci YI Action Camera czerpią inspiracje od najlepszych i celują w najwyższe standardy. Jakość wykorzystanych plastików jest wysoka i prezentuje się solidnie. Kamera posiada trzy przyciski (foto/video, migawka (foto) / przyciskiem REC (video) i bluetooth/wifi), które uzupełniane są o intuicyjną aplikację mobilną w języku polskim, działającą na iOS i Android.

Kamera Yi nie posiada wbudowanego wyświetlacza. Z pozoru jest to utrudnienie, jednak na pierwszy plan wychodzi funkcjonalność kamerki, a dodatkowo, nie musimy się martwić o zbicie ekranu podczas realizowania pasji.

Aplikacja YI nie sprowadza się do samej obsługi urządzenia. Możemy przechowywać w niej materiały, edytować je za pomocą filtrów i dzielić ze społecznością Xiaomi. Sprzęt może funkcjonować jednocześnie na wi-fi i bluetooth, co pozwala na zdalną kontrolę nad kamerą i szybkie edytowanie materiałów w telefonie. Kamera posiada litowo-jonową baterię Sony, która wystarcza na nawet 90 minut pracy.

Kamera sportowa YI

Kamera YI, dzięki stawianiu na jakość, wyróżnia się osiągnięciami na tle konkurencji w swoim przedziale cenowym. W produkcie prostota i funkcjonalność wychodzą na pierwszy plan. Dla wymagających osób, szukających spersonalizowanej oferty, producenci przewidzieli bogatą ofertę akcesoriów do montażu kamery (do stroju i wykorzystywanego sprzętu) - piloty na bluetooth, wodoodporne obudowy i inne, gwarantujące wysoką jakość filmów już po dostosowaniu do indywidualnych preferencji.

Kamera YI Action działa z jakością 2K HD z prędkością 60 kl./s. Matryca ma zwiększoną czułość na światło, realnie odwzorowując kolory nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, nawet w dużych rozpiętościach (np. oświetlony śnieg i cienie między drzewami na jednym ujęciu). Wbudowany system oferuje możliwość kręcenia z dostosowaniem do trybu aktywności - w zwolnionym tempie, w funkcji High Speed oraz trybie Extreme Sports. Kamera posiada także szerokokątny obiektyw do 155°. Dzięki niemu obraz zachowuje jakość nawet podczas rejestracji szerokiej panoramy.

YI Action Camera ma wszelkie zadatki, by stać się Twoim stałym towarzyszem ekstremalnych wypraw. Przemawia za nią kilka mocnych punktów:

  • Wytrzymałość, wysoka jakość kompozytów i obrazu w podanym przedziale cenowym,
  • bogaty wachlarz akcesoriów, możliwość zdalnej obsługi kamery oraz tryby pracy dostosowane do prowadzonej aktywności,
  • funkcjonalna aplikacja,
  • wydajna bateria,
  • szerokokątny obiektyw.

Dowiedz się więcej o kamerach YI: https://yi.pl/yi-action-camera/.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły