Płyn micelarny jest od pewnego czasu jednym z ulubionych kosmetyków kobiet do codziennej pielęgnacji twarzy.

Nie ma w tym nic dziwnego - jest w stanie usunąć z twarzy wszelkie zanieczyszczenia i bakterie, pozostając dla skóry bardzo delikatnym i łagodnym. Warto zaznaczyć, że jest to bardzo uniwersalny produkt, który doskonale sprawdzi się u różnych typów cer - w tym również suchej ze skłonnością do nadwrażliwości. Wśród płynów micelarnych różnych marek na szczególną uwagę zasługuje płyn micelarny Mixa przeciw przesuszaniu, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami u kobiet zmagających się na co dzień z problemem przesuszania, łuszczenia oraz pieczenia skóry. Przedstawiamy wszystkie zalety płynu micelarnego Mixa i podpowiadamy, dlaczego warto się na niego zdecydować!

 

Płyn micelarny optymalna tolerancja - bezpieczny skład

Przy wyborze kosmetyków do oczyszczania cery suchej bardzo dużą uwagę należy zwrócić na ich skład, który powinien być stanowczo pozbawiony alkoholu oraz innych wysuszających skórę substancji. W płynie micelarnym Mixa nie znajdziemy ani alkoholu, ani też parabenów, które posiadają bardzo szkodliwy wpływ na kondycję cery suchej. Co więcej, jego skład został opracowany w taki sposób, by minimalizować ryzyko alergii oraz podrażnień. Formuła płynu micelarnego przeciw przesuszaniu powstała pod kontrolą medyczną, w związku z czym możemy mieć pewność, że produkt ten będzie bezpieczny dla naszej skóry.

 

Płyn micelarny Mixa - nawilżający skład

Płyn micelarny Mixa przeciw przesuszaniu to wręcz idealny kosmetyk do demakijażu cery suchej, bowiem poza łagodnymi składnikami dla skóry posiada on również pH 5.5 zgodne z naturalnym pH naszej skóry, a dodatkowo został on wzbogacony nawilżającą gliceryną, która sprawia, że skóra jest dodatkowo pielęgnowana podczas zabiegu oczyszczania. Sprawdzi się on bardzo dobrze nie tylko w przypadku usuwania zanieczyszczeń z powierzchni twarzy, ale też powiek, które mają skłonności do przesuszania. Płyn micelarny jest w stanie delikatnie usuwać makijaż z twarzy i oczu bez konieczności intensywnego pocierania, dzięki czemu nie wywoła podrażnień oraz zaczerwienień na skórze, która dodatkowo posiada tendencje do nadwrażliwości.

 

Płyn micelarny Mixa - cena i pojemność

Warto zaznaczyć, że płyn micelarny Mixa, w porównaniu do płynów micelarnych innych marek, odznacza się bardzo dużą pojemnością, a także dosyć przystępną ceną. W płynie micelarnym przeciw przesuszaniu znajdziemy aż 400 ml produktu, który nawet przy codziennym stosowaniu starcza na bardzo długo. Płyn micelarny posiada też bardzo praktyczne i wygodne opakowanie, które ułatwia codzienne stosowanie. W ofercie marki Mixa znajdziemy też płyny micelarne ze specjalną pompką, które zapewniają jeszcze większą higienę podczas zabiegu oczyszczania twarzy.

 

Płyn micelarny Mixa przeciw przesuszaniu - opinie

Płyn micelarny Mixa przeciw przesuszaniu cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród kobiet pod różnymi względami, jednak panie najbardziej doceniają jego skuteczność w oczyszczaniu twarzy, a także jego niezwykłą delikatność. Kobiety przyznają, że ich twarz oraz powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu oraz innych zanieczyszczeń, a skóra wyraźnie nawilżona, odżywiona i ukojona. Oczywiście, należy pamiętać o tym, by po oczyszczaniu twarzy nałożyć na twarz krem odpowiedni dla naszego typu cery - tylko w ten sposób możemy zapewnić cerze suchej kompleksową pielęgnację.