Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Każdy okres jest jedyny w swoim rodzaju i charakteryzuje się innymi trendami - także w manicure. O ile w zimie królują płatki śniegu i bałwanki czy śnieżynki, a na wiosnę kwiaty w każdej postaci, najgorętszy czas w roku również ma swoje “ulubione” mody i letnie zdobienia paznokci. Należą do nich z pewnością owoce (szczególnie tropikalne), egzotyczne rośliny, a także palmy, morze i wszystko, co związane z wakacjami. Skoro już wiemy, co jest trendy, warto dowiedzieć się, w jaki sposób stworzyć manicure, w którym znajdzie się miejsce także dla tych najmodniejszych, letnich zdobień paznokci.

Kilka pomysłów na najmodniejszy manicure!

Chcielibyśmy przedstawić Ci kilka pomysłów na letnie zdobienia paznokci, które są nie tylko trendy, ale i proste w wykonaniu. Postaramy się udowodnić Ci, że nie trzeba spędzać godzin nad stylizacją paznokci, żeby była modna i oryginalna!

Nadmorskie palmy na paznokciach ombre

Palmy na tle nadmorskiego nieba to bardzo modny ostatnio motyw, często występujący na paznokciach. Takie letnie zdobienie paznokci ucieszy i zachwyci z pewnością każdą paznokciomaniaczkę! Najbardziej spektakularnie efekt nieba widać na płytce pomalowanej techniką ombre. Wtedy manicure jest najbardziej spektakularny i oryginalny. Nie musisz do tego używać wielu różnych kolorów - wystarczą tonalne przejścia barw. Oprócz nieba, stylizację możesz wzbogacić także o zachodzące słońce. Na takim tle palemka będzie wyglądać najlepiej i najbardziej interesująco. Możesz ją namalować przy użyciu linera lub cieniutkiego pędzelka i farbki akrylowej.

Egzotyczne owoce z błyszczącymi akcentami

Kolejnym, bardzo popularnym motywem w letnich zdobieniach paznokci są owoce - im bardziej egzotyczne, tym lepiej! Co byś powiedziała na kiwi czy arbuzy na płytce? Szczególnie spektakularnie wyglądają one, gdy namalujesz je w przekroju, podkreślając ich pestki przy użyciu czarnej farbki akrylowej, co da niesamowity efekt! Takie owoce możesz namalować na każdej płytce, albo też ograniczyć się do zdobienia tylko na jednym paznokciu. Decyzja należy do Ciebie - możesz być jednak pewna, że nawet tak wymalowana jedna płytka sprawi, że Twój manicure przyciągnie spojrzenia! Jeśli uwielbiasz, gdy paznokcie błyszczą się niczym najpiękniejsze kryształy, taką stylizację możesz wzbogacić także o dodatkowe cyrkonie. Dzięki temu Twoje paznokcie zaczną lśnić i być jeszcze bardziej “magnetyczne”!

Flamingi nie tylko dla miłośniczek różu

Egzotyczne ptaki to kolejny motyw, który skradł serca wielu miłośniczek oryginalnego manicure! Tukany, flamingi, papugi to tylko kilka przykładów letnich zdobień paznokci, które zachwycają i przyciągają spojrzenia. Co myślisz o wymalowaniu różowego flaminga na jednej płytce u każdej dłoni? Jeżeli obawiasz się o zbyt widoczny efekt, pamiętaj, żeby pomalować paznokcie subtelnym, delikatnym kolorem. Zawsze możesz też zrobić inaczej i postawić na mocne paznokcie i - kontrastujące - czarne flamingi, pomalowane przy użyciu linera lub cieniutkiego pędzelka. Każda spośród tych opcji - gwarantujemy - będzie fantastycznym pomysłem na manicure!

Naklejki 5D - oryginalne i bardzo spektakularne

Jeżeli masz mało czasu, a marzy Ci się oryginalne, letnie zdobienie paznokci, koniecznie przetestuj naklejki 5D! Te wypukłe pełne detali wzory idealnie imitują kształty, które maluje się czasami godzinami! Efekt, który pozwalają uzyskać, do złudzenia przypomina malowanie farbami akrylowymi. Możesz wybrać za każdym razem inny wzór - owoce, liście, kwiaty… Do wyboru, do koloru! Wariantów jest tak wiele, że jesteśmy przekonani, iż pomysłów nie zabraknie Ci na wiele miesięcy!

Sama aplikacja naklejek 5D to dosłownie chwila! Najpierw oczywiście standardowo przygotowujesz płytkę, następnie malujesz ją tak, jak tylko Ci się wymarzy, a potem przyklejasz i dokładnie dociskasz naklejkę, zwracając szczególną uwagę na to, by nie znajdowały się pod nią bąbelki powietrza. Co później? Wystarczy już tylko zabezpieczyć paznokcie topem i gotowe! Jak widzisz, nie ma chyba nic prostszego niż naklejenie naklejki 5D na płytkę. To doskonała alternatywa dla każdego letniego zdobienia paznokci, który wykonuje się samodzielnie. Bogactwo kształtów, kolorów i wzorów jest tak wielkie, że jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie (i to na niejeden manicure)!

Zdobienia paznokci - dla każdego coś oryginalnego!

Jak widzisz, obecnie trendy zdobień paznokci są bardzo zróżnicowane. Ma to wiele zalet - niezależnie od Twoich upodobań, na pewno znajdziesz coś dla siebie! Nieważne, czy wolisz owoce, wakacyjne krajobrazy, czy rośliny - w każdym przypadku możesz być bardzo modna! Najważniejsza jest precyzja i dbałość o każdy szczegół - wtedy także najprostszy manicure stanie się bardzo oryginalny. Nawet, wybierając płytki w pastelowym kolorze z minimalnym zdobieniem, możesz być trendy! Przetestuj nasze propozycje dostępne na stronie https://allepaznokcie.pl/pl/c/OZDOBY-I-EFEKTY/5081 i przekonaj się, że stylizacja paznokci może być świetną zabawą!