Ładowarki indukcyjne to coraz częściej wybierane opcje, która coraz szybciej deklasują tradycyjne sprzęty do ładowania telefonu. Technologia indukcyjna cały czas się rozwija i z roku na rok robi się coraz wydajniejsza. Dzisiejsze opcje dostępne na rynku zapewniają satysfakcjonujący poziom i szybkość w ładowaniu zarówno telefonu jak i innych sprzętów obsługujących technologię Qi. Ładowarki indukcyjne to przyszłość, wobec której zwraca się coraz więcej nowoczesnych klientów. Dzięki tym ładowarkom można wygodniej naładować telefon jak inny sprzęt zarówno w podróży oraz w domu. Nie trzeba tutaj ciągle przepinać sprzętów i motać się kablami. Indukcyjne zasilacze to większa wygoda, z której warto skorzystać.

Co wybrać?

Na rynku ładowarek indukcyjnych jest całe morze. Nadają się one zarówno do użytku domowego jak i jako dopełnienie w podróży – np. podłączane do gniazda zapalniczki w samochodzie. W efekcie dużej różnorodności można szybko się pogubić i nie trafić z zakupem. Jednak od czasu do czasu w przestrzeni rynkowej pojawiają się nowości, obok których nie warto jest przechodzić obojętnie. Tak jest z najnowszym wynalazkiem krakowskiej firmy Green Cell, która niedawno wypuściła na rynek swoją ładowarkę indukcyjną GC AirJuice 15W.

AirJuice 15 W

Jest to ładowarka indukcyjna, która wyraźnie wybija się na tle swoich konkurentów. AirJuice to wynalazek krajowy, z którego wydajnie oraz z dumą można korzystać. Pozwoli ona uwolnić smartfone od kabli zapewniając wyższy poziom komfortu z codziennego użytkowania sprzętu. Teraz telefonu nie będzie trzeba uwiązywać do sieciowego kabla – można go ponieść i odłożyć w każdym momencie, wznawiając proces ładowania. Ładowarka bezprzewodowa AirJuice dzięki mocy 15W jest w stanie naładować wszystkie kompatybilne urządzenia do 2h szybciej niż tradycyjne ładowanie indukcyjne. Straty na mocy podczas ładowania zostały w tym urządzeniu zmniejszone, w rezultacie użytkownicy mogą cieszyć się lepszą efektywnością w zapewnianiu energii swoim urządzeniom. Całość została specjalnie zaprojektowana by sprostać codziennym trudom, na które narażony jest sprzęt. Ładowarka skutecznie opiera się działaniu wielu szkodliwych czynników jak i codziennej eksploatacji, zachowując swoją pełną funkcjonalność na długi czas. Sprawdza się ona doskonale ze smartfonami iPhone 11, XS, X, Galaxy S20+, S20, S10 +, Note 10+ oraz słuchawkami AirPods, czy Galaxy Buds. To wszystko dzięki szerokiej kompatybilności z ładowaniem 5W, 7.5W, 10W, 12W oraz 15W.

Szukając wydajnej ładowarki indukcyjnej warto zwrócić się wobec przetestowanych sprzętów, które zapewnią zauważalną różnicę, a nie eksperymentować z no-nameowymi wariantami, których pełno jest na rynku. Ładowarka indukcyjna AirJuice pozwoli wam szybciej i wygodniej doładować wiele ze swoich codziennie wykorzystywanych sprzętów, bez potrzeby zbędnego rozpraszania się.