Szukasz miejsca noclegowego dla swoich pracowników, ale nie wiesz gdzie znaleźć dobrą kwaterę? Istnieje kilka sposobów na wybranie idealnego miejsca i co najmniej jedno narzędzie, które ci to ułatwi. Chcesz dowiedzieć się jakie? Czytaj do końca!

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach noclegu szukamy przede wszystkim w internecie i nie ma w tym nic złego. Większość kwater pracowniczych ma już swoją stronę internetową, a na niej prawie wszystkie niezbędne informacje wraz ze zdjęciami. To z jednej strony wygodne rozwiązanie, ale trzeba się liczyć z tym, że czasochłonne. Przejrzeć trzeba co najmniej kilka stron, a najlepiej kilkanaście. Oczywiście, może to też zająć chwilę, ale w wielu przypadkach strony kwater są nieintuicyjne i brakuje na nich ważnych informacji. Wtedy też trzeba wykonać telefon lub skontaktować się mailowo z właścicielem. To zatem mało efektywne, zwłaszcza jeśli nie chcesz wybrać noclegu “pierwszego z brzegu”.

Na co zwrócić uwagę, szukając kwatery w ten sposób?

  • Ilość informacji - na stronie powinny znajdować się wszystkie informacje, których oczekujesz.
  • Zdjęcia - powinny przedstawiać wygląd kilku pokoi, co najmniej jednej łazienki oraz obiekt z zewnątrz. Powinny być wyraźne.
  • Cennik - dobrze, aby był rozbudowany i jasny.

Rekomendacje innych pracodawców

Jednym z prostszych sposobów na znalezienie dobrej kwatery pracowniczej jest wybór tej, którą polecił inny pracodawca (i najlepiej jednocześnie przyjaciel). W ten sposób można być niemal pewnym, że hotel dobrze spełnia się w swojej roli.

Istnieje jednak ryzyko, że rekomendacja innego pracodawcy jest daleka prawdzie. Czynników na to wpływających może być bardzo dużo: od znajomości z właścicielem kwatery, po brak informacji. Dlatego zawsze warto zorientować się, czy polecone miejsce na pewno jest dobre i czy spełnia zarówno wymagania pracodawcy, jak i pracowników.

Wyszukiwarka noclegów pracowniczych

Całkiem nowym, ale prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem na znalezienie kwatery dla pracowników, jest skorzystanie z wyszukiwarki noclegów pracowniczych. W Polsce jest to forstaff.pl – portal stworzony z myślą o kwaterach i hotelach pracowniczych. Korzystając z niego, możesz w zaledwie chwilę znaleźć nocleg blisko miejsca pracy, zgodny z twoimi oczekiwaniami. Dodatkowo w wyborze pomoże ci intuicyjny system filtrowania obiektów (np. według ceny lub liczby osób). Nie możesz się zdecydować? I ten problem rozwiąże forStaff. Musisz jedynie skorzystać z porównywarki, która zestawi oferty obu hoteli. Wybór noclegu dla pracowników nie może być prostszy!