Zaręczyny to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego związku. Wszyscy mamy o tym momencie jakieś wyobrażenie, ale jak przychodzi co do czego, różnie z tym bywa. Kobiety marzą o romantyzmie, panowie trochę boją się odmowy, a trochę chcieliby zorganizować coś na wyrost. Podpowiadamy jak to zrobić, by partnerka była zachwycona.

Tylko jedna taka szansa w życiu

Chcesz się oświadczyć w nieszablonowy sposób? Chcesz, by twoja kobieta zapamiętała chwilę oświadczyn na całe życia i była autentycznie dumna, że to ją wybrałeś i oznajmiłeś jej to w niezwykły sposób?

Jakie są podstawowe elementy wyjątkowych oświadczyn?

  • Czas – kobieta MUSI być zaskoczona, nie powinna się domyślać ani co gorsza wiedzieć, że to będzie ten dzień i to miejsce
  • Miejsce – wyjątkowe, znaczące coś dla Was obojga i takie, do którego na pewno po 20 latach małżeństwa będziecie mogli wrócić
  • Okoliczności – lepiej, by nie była to romantyczna kolacja, ale coś mniej szablonowego

Zaręczyny na pewno powinny być odpowiednio przygotowane, ale nie nastawiajmy się też na ścisłe przestrzeganie scenariusza i pozostawmy trochę miejsca na szaleństwo.

Zaręczyny na miarę

Miejsce do wyboru zaręczyn powinno nie tylko odpowiadać waszym wspólnym zainteresowaniom, ale także mieć w sobie coś niezwykłego i romantycznego – w końcu tak widzą to kobiety. Pomysłów jest sporo, począwszy od plaży, np. molo w Sopocie, poprzez Stare Miasto w Warszawie, a na Zakopanym skończywszy. My proponujemy właśnie tę ostatnią opcję. A wszystko dlatego, że Zakopane jest i romantyczne, a jednocześnie jest miejscem, do którego chce się wracać i które już jako małżeństwo na pewno niejednokrotnie odwiedzicie.

Organizacja zaręczyn w Zakopanem

By nie wzbudzać podejrzeń co do naszych intencji nie warto wybierać bardzo drogiego hotelu, jeśli zwykle takiego na wyjazdy nie wybieramy. Lepiej zdecydować się na apartamenty w Zakopanem i przekonać naszą wybrankę, że celem podróży jest podążanie szlakami komisarza Frosta ze znanych powieści kryminalnych Remigiusza Mroza.

Sprawdź najpiękniejsze apartamenty w Zakopanem na Goralpoleca.pl

Scenariuszy jest wiele, możemy zorganizować romantyczną kolację w naszym apartamencie np. w momencie, kiedy nasza partnerka wybierze się do pobliskiego SPA i wypoczęta, ale niczego się niespodziewająca, wróci zrelaksowana do apartamentu, a tam… Ale można zaręczyny zorganizować znacznie mniej standardowo i wyciągnąć z plecaka pierścionek w drodze pod Morskie Oko lub jeszcze mniej standardowo na Świnicę, kiedy oboje będziecie się przygotowywać na do skonsumowania długo wyczekiwanych kanapek.

Można też oświadczyć się w jednym z popularnych barów na Krupówkach – być może szczęśliwa wybranka będzie chciała się swoim szczęściem podzielić ze współbiesiadnikami. Tak czy inaczej Zakopane jawi się jako idealne miejsce na rozpoczęcie drugiej, lepszej połowy naszego życia.

loading...
  Polecamy książki

Porady dla czytelników

loading...
Zdrowie i uroda
Finanse
Firma
Prawo i Podatki
Gadżety i Hobby
Moda i Trendy
Budownictwo
loading...
Polecane artykuły