Zaręczyny to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego związku. Wszyscy mamy o tym momencie jakieś wyobrażenie, ale jak przychodzi co do czego, różnie z tym bywa. Kobiety marzą o romantyzmie, panowie trochę boją się odmowy, a trochę chcieliby zorganizować coś na wyrost. Podpowiadamy jak to zrobić, by partnerka była zachwycona.

Tylko jedna taka szansa w życiu

Chcesz się oświadczyć w nieszablonowy sposób? Chcesz, by twoja kobieta zapamiętała chwilę oświadczyn na całe życia i była autentycznie dumna, że to ją wybrałeś i oznajmiłeś jej to w niezwykły sposób?

Jakie są podstawowe elementy wyjątkowych oświadczyn?

  • Czas – kobieta MUSI być zaskoczona, nie powinna się domyślać ani co gorsza wiedzieć, że to będzie ten dzień i to miejsce
  • Miejsce – wyjątkowe, znaczące coś dla Was obojga i takie, do którego na pewno po 20 latach małżeństwa będziecie mogli wrócić
  • Okoliczności – lepiej, by nie była to romantyczna kolacja, ale coś mniej szablonowego

Zaręczyny na pewno powinny być odpowiednio przygotowane, ale nie nastawiajmy się też na ścisłe przestrzeganie scenariusza i pozostawmy trochę miejsca na szaleństwo.

Zaręczyny na miarę

Miejsce do wyboru zaręczyn powinno nie tylko odpowiadać waszym wspólnym zainteresowaniom, ale także mieć w sobie coś niezwykłego i romantycznego – w końcu tak widzą to kobiety. Pomysłów jest sporo, począwszy od plaży, np. molo w Sopocie, poprzez Stare Miasto w Warszawie, a na Zakopanym skończywszy. My proponujemy właśnie tę ostatnią opcję. A wszystko dlatego, że Zakopane jest i romantyczne, a jednocześnie jest miejscem, do którego chce się wracać i które już jako małżeństwo na pewno niejednokrotnie odwiedzicie.

Organizacja zaręczyn w Zakopanem

By nie wzbudzać podejrzeń co do naszych intencji nie warto wybierać bardzo drogiego hotelu, jeśli zwykle takiego na wyjazdy nie wybieramy. Lepiej zdecydować się na apartamenty w Zakopanem i przekonać naszą wybrankę, że celem podróży jest podążanie szlakami komisarza Frosta ze znanych powieści kryminalnych Remigiusza Mroza.

Sprawdź najpiękniejsze apartamenty w Zakopanem na Goralpoleca.pl

Scenariuszy jest wiele, możemy zorganizować romantyczną kolację w naszym apartamencie np. w momencie, kiedy nasza partnerka wybierze się do pobliskiego SPA i wypoczęta, ale niczego się niespodziewająca, wróci zrelaksowana do apartamentu, a tam… Ale można zaręczyny zorganizować znacznie mniej standardowo i wyciągnąć z plecaka pierścionek w drodze pod Morskie Oko lub jeszcze mniej standardowo na Świnicę, kiedy oboje będziecie się przygotowywać na do skonsumowania długo wyczekiwanych kanapek.

Można też oświadczyć się w jednym z popularnych barów na Krupówkach – być może szczęśliwa wybranka będzie chciała się swoim szczęściem podzielić ze współbiesiadnikami. Tak czy inaczej Zakopane jawi się jako idealne miejsce na rozpoczęcie drugiej, lepszej połowy naszego życia.