Choć woda dostarczana przez wodociągi jest zdatna do picia, a także spełnia wszystkie normy, to może być jeszcze lepiej! Popraw smak wody, a także usuń wszelkie zanieczyszczenia, dzięki filtrowaniu wody w domu.

Smak wody z kranu zwyczajnie Ci nie odpowiada? Zależy Ci na pozbyciu się z niej wszelkich zanieczyszczeń? Jednocześnie masz dość kupowania kolejnych litrów wody w plastikowych butelkach? Jeśli tak, to dzbanki z filtrem i butelki filtrujące są rozwiązaniem idealnym dla Ciebie!

Zastanawiasz się, jak filtrować wodę w domu? Sprawdź, w jakiej sytuacji idealny będzie dzbanek z filtrem, a kiedy przydatna stanie się butelka filtrująca. Każdy z tych produktów znajdziesz na stronie: https://dafi.pl.

Dzbanki z filtrem

Dostępne w sklepie Dafi dzbanki z filtrem o różnej pojemności, to doskonały sposób na to, by zadbać o smaczną wodę pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń. Do wyboru są dzbanki w wersjach od 2 l do 4 l, dzięki czemu przefiltrowanej wody wystarczy nawet dla większej ilości domowników. Dzbanek wykonany jest z wysokiej jakości szkła, co sprawia, że sprawdza się w filtrowaniu wody, ale także spełnia funkcję karafki. Na funkcjonalność dzbanka filtrującego składa się wskaźnik Led sensor, który przypomina o comiesięcznej wymianie filtra, antypoślizgowa podstawka, a także ergonomiczna rączka. To wszystko sprawia, że korzystanie z dzbanka filtrującego jest wygodne, zdrowe, jak i oszczędne. Koniec z kupowaniem dużej ilości plastikowych butelek, skoro o codzienne nawodnienie możesz zadbać korzystając tylko i wyłącznie z domowego dzbanka. Co więcej, przefiltrowana woda jest nie tylko smaczniejsza, pozbawiona zanieczyszczeń, ale także świetnie sprawdza się w kuchni - zmiękczona woda to brak kamienia w czajniku, ekspresie do kawy oraz żelazku.

Butelka filtrująca

Świetnym rozwiązaniem jest także butelka filtrująca. Możesz z niej korzystać w każdej okazji - zarówno w domu, jak i zabrać ją ze sobą na spacer, siłownię, czy zakupy. Dostępność różnych pojemności sprawia, że bez problemu znajdziesz tę idealną dla siebie. Butelka filtrująca jest na tyle wygodna, że zawsze możesz mieć ją przy sobie.

Coraz bardziej zależy nam na zdrowym stylu życia, jak i dbałości o środowisko. Z tego powodu szukamy ekologicznych rozwiązań, które będą dobre dla naszego zdrowia, samopoczucia, ale także i planety. Filtrowanie wody w domu pozwoli na oszczędność pieniędzy, podjęcie zdrowszych wyborów, a także troskę o środowisko.